Advokatuuri aastapidu

22.09.2023

2023. aasta septembris peeti võimas üritus Eesti advokaatide seas. Üle 400 advokaadi said võimaluse üheks õhtuks pingetest ja tööprobleemidest vabaneda, mil Kultuurikatlasse olid oodatud ühed hinnatumad kodanikud.

Advokatuuri aastapidu toimus Kultuurikatla blackboxis ning all-korruse fuajees. Sisenedes ootasid külastajaid suupisted ning klaas šampanjat, mis löödi kokku Advokatuuri esimehe Imbi Jürgeniga. Meie visioon oli muuta Kultuurikatel troopilise hõnguga paigaks. Eesruumi rajasime mitu jutustamise/lounge ala, mille taustaks riputasime troopiliste lehemustritega tapeedid. Selleks, et hoida peo visuaali ühtsena, sai vastavalt kaunistatud ka fotosein. Advokatuuri logodega taustale lisasime koostöös lilleseadja Ahti Lyra ja tema tiimiga suured troopilised lehed ning fotoseina täiendasime led-valgustitega. 

Blackboxi saali panime ümmargused lauad ning pukk-lauad seisukohtadeks. Laudade kohal rippusid led-valgustite ja troopiliste lehtedega dekoratsioonid, mis muutsid kogu saali lummavaks ja eriliseks. Ettevõtete peod on olulised töötajate ja partnerite hoidmiseks ning märkamiseks, mistõttu on oluline muuta korraldatavad sündmused vau-efekti tekitavateks. 

Nii me tegime ka Advokatuuri aastapidu korraldades. Kultuurikatlast sai üks eriti glamuurne ja troopiline sündmuspaik. Õhtu jooksul jagati välja mitmeid tunnustusi ning jalga sai keerutada Tanel Padari ja bändi saatel. Võimalik oli nautida muusikat ja nostalgitseda nii teada tuntud The Suni lugude järgi, kui ka kuulda Taneli uuemaid repertuaare. Igatahes oli üks meeliülendav ja mäletamist väärt õhtu.

Vaata ka 2022. aasta Advokatuuri aastapidu Kruiisiterminalis!

Visuaal
Nom Design Studio, Celebrate Group
Tehnilised lahendused
Videal
Fotograaf vol 1
Andres Raudjalg
Fotograaf vol 2
Taago Heinmaa
Renditooted vol 1
Different
Renditooted vol 2
Klinkberg
360 video booth
Photobooth Estonia

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610