Celebrate Group on sündmuskorralduse tipptase. Pikaajalise ürituskorralduskogemusega saame garanteerida kõikehõlmavaid lahendusi, usaldusväärset, kvaliteetset ja personaalset korraldusteenust.

Meie firma asutaja on Taago, kellel tuli 2012 aastal pöörane idee hakata pulmi korraldama. Olles üle kümne aasta tegutsenud toitlustus- ja majutussektoris, omades hotellimajanduse ning tootedisaini erialal kraadi, armastades üle kõige kvaliteetset toitu ja jooki, oli see samm vägagi loogiline. Peaaegu kohe kaasas ta oma ettevõtmisse Merily, kellel olid muusika- ja sündmuskorraldusalased kontaktid ning kogemus. Aastake hiljem liitus meeksonnaga Liisa, kes vallutas südamed oma hea organiseerimisvõime ja ilumeelega. Kolm musketäri rabasid tööd teha nii päeval kui ööl ja täiendasid üksteist igal moel. Koostöö sujus suurepäraselt.

Juba 2018. aastaks oli Pulmakorraldaja.ee vallutanud pulmaturu ning aeg oli ampluaad laiendada. Pulmad on sündmuste kroonjuveel just detailide rohkuse, igakülgse personaalsuse ja suure töömahu suhtes. Seega oli ainult loogiline areneda edasi ka kõikide teiste sündmuste korraldamise suunas. Aastatega lisandus ja lisandub meeskonnaga uusi inimesi ning täna võime öelda, et oleme valmis maailma vallutama!

Laura Strandberg

Taago Heinmaa

Projektijuht/partner

Töövälisel ajal meeldib tegeleda fotograafiaga. Armastan käia matkamas ja reisimas ning minu kaks tütart sisustavad igasuguse vaba aja!

Laura Strandberg

Merily Heinmaa

Projektijuht/partner

Töövälisel ajal sõidan merd, püüan kala, naudin head toitu ja veini. "Inimese ülesanne on elada täiel rinnal, mitte lihtsalt eksisteerida!"

Laura Strandberg

Elena Koit

Projektijuht

Töövälisel ajal reisin, olen sõpradega ning unistan!

Laura Strandberg

Kirke Tomingas

Müügi ja turunduse projektijuht

Töövälisel ajal armastan väljas liikumist. Teisisõnu turgutan mõtteid. Lähtun vaatest, et aega on meil piisavalt, kui seda targalt kasutada!

Laura Strandberg

Janne Jakobson

Disainer

Töövälisel ajal käin ilusa ilmaga jalutamas ning koleda ilmaga armastan koristada. Töövaba aeg üldiselt aga kuulub lapsele!

Laura Strandberg

Kadri Kabanen

Projektijuht (lapsehoolduspuhkusel)

Töövälisel ajal veedan mõnusalt aega koos pere ja sõpradega. Naudin looduses, eriti mere ääres olemist!

Laura Standbert

Triin Timm

Juunior projektijuht

Töövälisel ajal käin tihti looduses matkamas, Saaremaal mõnulemas ning lemmikuks on kvaliteetaeg MINU inimestega!

Laura Strandberg

Marten Gustav Lähker

Copywriter, sündmuste assisteerimine

Töövälisel ajal ma kas kuulan vinüüle, teen näitlemisotsi või tegelen tuletantsuga!

Laura Strandberg

Helle Taks

Sündmuste assisteerimine

Töövälise aja veedan meeleldi jalutades, mil kuulan nii omi mõtteid kui head muusikat. Energiat laen lähedaste seltsis või reisielamustega!

Laura Strandberg

Maarja-Liis Heinmäe

Laste mängujuht

Töövälisel ajal meeldib olla loov ja teha kunsti, ehitada ning meisterdada!