Celebrate Group on sündmuskorralduse tipptase. Pikaajalise ürituskorralduskogemusega saame garanteerida kõikehõlmavaid lahendusi, usaldusväärset, kvaliteetset ja personaalset korraldusteenust.

Meie firma asutaja on Taago, kellel tuli 2012 aastal pöörane idee hakata pulmi korraldama. Olles üle kümne aasta tegutsenud toitlustus- ja majutussektoris, omades hotellimajanduse ning tootedisaini erialal kraadi, armastades üle kõige kvaliteetset toitu ja jooki, oli see samm vägagi loogiline. Peaaegu kohe kaasas ta oma ettevõtmisse Merily, kellel olid muusika- ja sündmuskorraldusalased kontaktid ning kogemus. Aastake hiljem liitus meeksonnaga Liisa, kes vallutas südamed oma hea organiseerimisvõime ja ilumeelega. Kolm musketäri rabasid tööd teha nii päeval kui ööl ja täiendasid üksteist igal moel. Koostöö sujus suurepäraselt.

Juba 2018. aastaks oli Pulmakorraldaja.ee vallutanud pulmaturu ning aeg oli ampluaad laiendada. Pulmad on sündmuste kroonjuveel just detailide rohkuse, igakülgse personaalsuse ja suure töömahu suhtes. Seega oli ainult loogiline areneda edasi ka kõikide teiste sündmuste korraldamise suunas. Aastatega lisandus ja lisandub meeskonnaga uusi inimesi ning täna võime öelda, et oleme valmis maailma vallutama!

Taago Heinmaa

Merily Heinmaa

Elena Koit

Kadri Kabanen

Janne Jakobson

Janne Jakobson

Maarja-Liis Heinmäe

Taago Heinmaa

Projektijuht/partner

Merily Heinmaa

Projektijuht/partner

Elena Koit

Projektijuht

Kes on Elena?
Elena on väsimatu hing, tema peas on 1000 ja üks mõtet korraga ning soov neid kõiki ellu viia nüüd ja kohe.
Üks hea kohvi, tükike keeksi, paneb ta aga oma loomingut struktureerima ja sealt sünnib tõeline meistriteos.
Elena huumor on kui üks hea inglise film, segatult veidi Lääne- Eesti murdega .
Elena ise tutvustab end nii –
“Ma olen pikk, mul on pruunid silmad ja reaalsus kontrolli mängus sain viimati kaardi “kõige rõõmsameelsem inimene”.
Olen pärit Haapsalust, ülikoolis käisin Viljandis, kus õppisin näitlejaks.
Tegutsen ka juhendajana. Mul on kaks täiskasvanute gruppi, üks Haapsalus teine Viljandis. Tegeleme teatriga, mängime, õpime ja loome.”
Miks just @celebrategroup su teele jäi?
“Celebrate seltskonda sattusin väga õnneliku juhuse kaudu. Kohtusime suvel läbi ühise koostöö projekti, jutustasime Kadriga ja viskasime Taagoga nalja. Hiljem tahtsin neile ühte oma ideed maha müüa. Aga nemad hoopis võtsid tööle! Maailma kõige juhuslikum õnn.”
Igatahes on nüüd Celebrate Group 10 korda andekam, tegusam ja suurem! Vallutame koos kõik sündmused, mis me teele tulevad.

Kadri Kabanen

Kes on Kadri? Meeskond vastas kui ühest suust – “Vaga vesi, sügav põhi!” Ta on usaldusväärne, loominguline, uskumatult hea koormustaluvusega ja mõistab, et iga tulemuse taga on palju tööd ja pühendumust. Kadri ise tutvustab end nii – “Huvi sündmuskorralduse vastu sai alguse eelkõige armastusest muusika ja teatri vastu. Juba lapsena külastasin palju erinevaid sündmuseid ja vanemaks saades kasvas huvi selle vastu, kuidas asjad lava taga toimuvad. Suundusin õppima Viljandi Kultuuriakadeemiasse, kus sain palju teadmisi ja rohkelt kogemusi erinevatest valdkondadest. Õppisin ka palju koostöö kohta ja sain aru, kui oluline on sündmuse õnnestumisel hea meeskond, kellega koos tulla läbi kõigest, mis teele satub. Ma naudin väga looduses aja veetmist ja uute põnevate paikade avastamist. Minu salajaseks kireks on mälumängud!” Miks just Celebrate Group su teele jäi ? “Celebrate Group on küll väike aga hingelt väga suur meeskond, kes hoiab kokku ja teeb suuri asju. Nagu üks perekond!”

Janne Jakobson

Disainer

Maarja-Liis Heinmäe

Laste mängujuht