Celebrate Group on sündmuskorralduse tipptase. Pikaajalise ürituskorralduskogemusega saame garanteerida kõikehõlmavaid lahendusi, usaldusväärset, kvaliteetset ja personaalset korraldusteenust.

Meie firma asutaja on Taago, kellel tuli 2012 aastal pöörane idee hakata pulmi korraldama. Olles üle kümne aasta tegutsenud toitlustus- ja majutussektoris, omades hotellimajanduse ning tootedisaini erialal kraadi, armastades üle kõige kvaliteetset toitu ja jooki, oli see samm vägagi loogiline. Peaaegu kohe kaasas ta oma ettevõtmisse Merily, kellel olid muusika- ja sündmuskorraldusalased kontaktid ning kogemus. Aastake hiljem liitus meeksonnaga Liisa, kes vallutas südamed oma hea organiseerimisvõime ja ilumeelega. Kolm musketäri rabasid tööd teha nii päeval kui ööl ja täiendasid üksteist igal moel. Koostöö sujus suurepäraselt.

Juba 2018. aastaks oli Pulmakorraldaja.ee vallutanud pulmaturu ning aeg oli ampluaad laiendada. Pulmad on sündmuste kroonjuveel just detailide rohkuse, igakülgse personaalsuse ja suure töömahu suhtes. Seega oli ainult loogiline areneda edasi ka kõikide teiste sündmuste korraldamise suunas. Aastatega lisandus ja lisandub meeskonnaga uusi inimesi ning täna võime öelda, et oleme valmis maailma vallutama!

Taago Heinmaa

Projektijuht/partner

Merily Heinmaa

Projektijuht/partner

Kadri Kabanen

Projektijuht

Janne Jakobson

Janne Jakobson

Disainer

Maarja-Liis Heinmäe

Laste mängujuht