Birgit ja Erik Karu elegantne pulm

2021

2021. aastal oli meil rõõm korraldada nii palju erinevaid pulmasid, millest üks toimus Pärnus.  Abielu liit ühendati Häädemeeste kirikus ning edasi liiguti Lepanina hotelli. Pulm koosnes mitmetest traditsioonilistest tegevustest ning dekoratsioonid ja üldine õhkkond põhines elegantsusel.

Birgit: “Meie pulm oligi minu unistuste pulm. Detailid olid viimseni paigas, kõik külalised olid rõõmsad. Saime pärast ainult head tagasisidet.

Erik: “Vahepeal, kui mina tahtsin rohkemat, kutsus Birgit mind heas mõttes korrale. See on hea, sest kui mõlemad soovivad keskmisest suuremat pulma, mis jääks eelkõige endale, aga ka lähedastele terveks eluks meelde, on lihtne eelarvet päris palju ületada, nagu meilgi juhtus. Nüüd võin öelda, et kõik oli pingutamist väärt.”

Birgit: “Pulmakorraldaja kaasamine oli väga oluline. Nad võtsid kogu stressi ja koorma meie pealt ära. Meie esitasime soovid ja pulmakorraldaja viis need soovid täide. Kui on võimalik, soovitan kõigil abi kasutada. Kokkuvõttes tuleb nii ka soodsam – pulmakorraldajal on tutvusi ja ta teab, kust saab paremaid diile.” (Tsitaadid pärinevad Anne & Stiil ajakirjast)

Pulma kajastati Anne & Stiili “Unistuste Pulmad 2022” väljaande esiloona.

Korraldus ja visuaal
Celebrate Group
Tseremoonia
Häädemeeste kirik
Pulmaisa
Marko Reikop
Tehnika ja valgus
Mihkel Eller / peod.ee
Üllatusesineja
Karl Madis
Fotograaf
Silver Raidla
Videograaf
Petri Hütt
Florist
Ahti Lyra
Pruudi kleit ja peiu ülikond
Nicole Milano
MUAH
Birgit Karu
Sõrmused
Allon-Felix
Pastor
Jaak Aus
Renditooted vol 1
Different
Renditooted vol 2
Kõvernael
Renditooted vol 3
Reserv
Renditooted vol 4
Klinkberg
Renditooted vol 5
BT Style
Trükised
Pulmapisik

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610