Expolio jõulupidu

Detsember 2019

Üsnagi ootamatult helistas meile novembri lõpus meie kunagine peigmees, kes otsis viimases hädas abi. Kui oma pulma korraldamise oli ta juba algusest peale meie hoolde usaldanud, siis ettevõtte jõulupidu tundus esialgu palju lihtsam ülesanne. 

Kui aeg aga armutult edasi tiksus ja asjad kuidagi ei sujunud, siis kaks nädalat enne peopäeva tuli ikka meiega taas ühendust võtta. Kõnest jäi kõlama küsimus: “On see üldse võimalik?” Loomulikult ei saanud me anda ühtegi teist vastust – muidugi, võimalik!

Kibekiiresti leidsime kõik teenusepakkujad. Vaatamata sellele, et jõulude periood on kõigil tihe ja graafikud täis, leidsime suurepärased teenindajad, bändi ja muu vajaliku. Pusletükid loksusid kahe nädalaga imeväel paika. 

Peopäeval ürituspaika saabudes ootas meid ees aga uus üllatus – kuna pidu toimus ettevõtte enda ärihoones, mida parajasti alles veel ehitati, siis olid kõik kohad pahtlitolmu täis ja jõulupeole paslikku pidulikkust polnud ühestki otsast tunda. Kolm tundi oli aega ning tuli tööle asuda!

Ülima tempoga asus meie tiim üles seadma paika pandud visiooni – tuled lakke ja seintele, kuused saali ja küünlad laudadele. Kui Expolio meeskond kohale jõudis täitis saali tõeline jõuluhõng ja meeleolukas pidu võis alata!

Peokorraldus ja visuaalne lahendus
Celebrate Group
Renditooted
Different , Kõvernael ja Reserv
Teadusteater
Kvark
Baar
Bar Catering Marko Hade
Catering
Pargi Resto
Bänd
Ans Jämm

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610