Tiimiüritus krõbedal talvisel õhtul

Veebruar 2021

Meile läks väga korda IceFire’i tiimi liikme poolt öeldud sõnad: “Tahaksin enda meeskonnaga tänada teid väga vahva ürituse korraldamise eest!” ❄

Tagasiside põhjal oli üritus osalejate jaoks üllatav ning värskendav. IceFire’i liikme sõnul on nende meeskonnas mitmeid traditsioone ning üks nendest on tiimiüritused, kuid paraku oli 2020. ning 2021. aastal neid traditsioone väga keeruline hoida. “Vaatamata väga külmale ilmale ja keerulisele koroonaepideemia ajale õnnestus meil aga tänu teile veeta jälle üks tore õhtu üksteise seltsis!” 

Ilm oli tollel õhtul küllaltki krõbe, külma ca – 10 kraadi, kuid see ei takistanud ei meid ega Icefire’i töötajaid veetmast ühe väga mõnusa õhtu Tallinna linnas. Grupi teejuhiks ja meelelahutajaks oli Kaupo, kes suutis oma oleku ja hea jutuga kõigi tähelepanu köita. Jalutuskäigu vahepeal külastati Draakoni kohvikut, kus pakuti Draakoni pisara napsu ning kuuma glögi, mis aitasid kõigil sooja sees hoida. “Õhtusöögiks pakutud eriti hõrgust sea sisefileest ja grillitud Aberdeen Black Angus lihaveisest räägitakse lõunanurgas veel lugusid tänaseni.”

IceFire’i talvine tiimiüritus on ehe näide, et isegi pime ja külm aeg ei suuda inimestelt rõõmu ära võtta ning kui natukenegi tahet on, siis saab väga lõbusaid koosviibimisi ette võtta.

Korraldus ja visuaal
Celebrate Group
Asukoht
Tallinna Vanalinna hoov
Õhtujuht
Kaupo Rebane
Fotograaf
Taago Heinmaa
Dekoratsioonide rent
Kõvernael

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610