Kaidi ja Rene kiiksuga klassika

27.07.2018

Selle tõeliselt kuuma suve haripunktiks oli Kaidi ja Rene pulmapidu. Kaidi ja Rene on tõeliselt soojad, armastust ja lahkust täis inimesed ja seda kõike peegeldas ka nende väga eriline päev! Meie jaoks oli see pulm täis mitmeid põnevaid väljakutseid ja unikaalseid lahendusi ning nautisime selle peo planeerimise ja teostamise igat hetke. Jätkuvalt palavat õnne ja armastust Teile!
Ülimalt südamlikule kiriklikule laulatusele, mis pruudi jaoks oli üks päeva meeldejäävamaid momente, järgnes sündmusterohke ja vaatemänguline pulmarong. Noorpaar nautis koos lastega Rapla linna vahel kalessisõitu, vahepeatusena sai pulmaseltskond pidada maha mõnusa pikniku jõeäärses pargis, kus muuhulgas saadeti kiviga vette ka pruudi neiupõlvenimi. Pulmarongi teele jäid mitmed lõbusad kohaliku kogukonna poolt korraldatud üllatused. Suuremad takistused läbitud, lisas pruutpaar tempo tõstmiseks glamuuri ja hobujõude 1934 aasta Rolls-Royce abil.

Kõue mõisas ootas pulmaseltskonda keset mõisapargi veetlevat rohelust avar ja võrratult kaunis peotelk. Esmalt said kõik 160 külalist käsitööna valminud nimelise meenetassi, mis neid määratud peolauani suunas ja oma koha broneerida aitas. Lõbusate mängude, rohke tantsu, suurepärase söögi, joogi ning muusika saatel kulges see ülev päev varastesse hommikutundidesse.

See oli suur ja südamlik pidu, kus oli ühtviisi lõbus täiskasvanutel kui ka väikestel külalistel. Päev oli täis üllatusi nii meelele kui keelele. Lastele jäid enim meelde õhupallid ja vägev makrooni- ja tordilaud. Täiskasvanud niitis õhtu teises pooles jalust Ivo Linna isiklikult.

Kaidi tunnistas, et oli juba ammu salajas unistanud ja mõtteid kogunud, milline tema pulmapäev kunagi võiks välja näha. Nüüd hiljem, kui pulmapidu lõpuks peetud, leidis ta, et kõik tema unistused said teoks ning päev õnnestus täpselt nii nagu nad olid lootnud: „Kõik sujus ideaalselt!“

Korraldus ja visuaal
Pulmakorraldaja.ee
Fotod
Margus Muts, Pulmakorraldaja.ee
Õhtujuht
Vahur Jüris
Muusika
Lucky Jeans, Ivo Linna ja Antti Kammiste, DJ Roland Väli
Video
Birgit Käsper (Taani Filmi Akadeemia)
Peokoht
Kõue mõis
Tort
Levier, Angelika Kang
Florist
Ahti Lyra
Fotonurk
Photobooth Estonia
Pruudi kleit ja aksessuaarid
Kleit Aldo Järvsoo, kingad Ted Baker, ehted TiSento
Peigmehe ülikond ja aksessuaarid
Errier ülikond, kingad Uncle Paul
MUAH
Ellen Walge ja juuksed Erica Roosimaa
Laulatus
Mihkel Kukk, Rapla Maarja-Magdaleena kirik
Catering
Tervise catering
Pikniku toitlustaja
Pargi Resto
Laevalgus
EKDesing
Peotelk
Kataja Telk
Pulmagraafika
Pulmapisik
Dekoratsioonide rent
Kõvernael, Piigade Peosahver
Keraamika
TaevaniMaani Meistrikoda
Pruutpaari transport
Voore Tallid, Special Garage

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610