Eva-Maria ja Ivo kevadiselt värske pulmapidu

04.05.2019

 

Eva-Maria ja Ivo olid koos ühist elu nautinud juba aastaid, enne kui nad otsustasid leivad ka ametlikult ühte kappi panna. Olles juba kaua ühte sammu astunud otsustasid nad esialgu oma pulma ise korraldada.

Kuna aga korraldamine kuidagi ei edenenud, tuli pulm isegi aastakese edasi lükata. „Saime mõned kokkulepped sõlmitud, aga sobivat peokohta ei suutnud kuidagi leida ning korraldamine kasvas üle pea,“ kirjeldas pruut teekonda pulmakorraldaja juurde. Eva-Maria oli ohtralt kuulnud jutte, kuidas pulma korraldamine on äärmiselt stressirohke, just eriti pruudile, ning seetõttu tuli ka otsus lükata korraldus hoopis proffidele. „Tegelikult on pulmapäev üsna detailideni lihvitud etendus ja tahaks seda ju ometi ise nautida,“ kinnitas ta ja lisas, et just seda saigi ta tänu meie meeskonnale pulmapäeval teha.

Pulmapäeva visiooniks seadsime Eva-Maria ja Ivo iseloomud – pigem kergelt tagasihoidlik ja mitte suur ülepingutatud pidu. Hakkasime arutades järjest ideid ja mõtteid välistama ning nii jõudsime üheskoos ideaalse lahenduseni. „Kindlasti soovisime kujunduses vältida mõningaid peavoolu elemente,“ rääkis pruut. Kuna pulm toimus kevadel, saime sinna sisse tuua rohkelt värskust ja õhulisust. Kuna pulmakleidi lõige oli 60date stiilis, siis välistasime dekoratsioonides sitsi ja satsi. Püüdsime kuldsete lauanõudega tuua erksust, mis sulandus väga hästi kokku laual oleva rohelusega.

Pruutpaar oli seadnud endale kindla eelarve, millest nad üle astuda ei soovinud. Kuigi see tähendas mõningaid järeleandmisi kohati lennukates soovides, siis pulmakorraldaja abiga said nad siiski just sellise pulma, mis neil ka aastate pärast naeratuse näole toob. „Tunne on hea ja oli täpselt nii nagu vaja,“ kinnitasid ka abiellunud. „Meie jaoks oli väga oluline hea toit ja bänd. Täis kõht on hea tuju eelduseks!“

Eva-Maria ja Ivo jäid oma elu tähtsündmusega väga rahule. Tseremoonia võttis aset imeilusa järve kaldal. Salakaval kevad otsustas aga just sellel hetkel, et vihma võiks kallata nagu oavarrest. Sellegi poolest oli just see hetk pruutpaari jaoks kõige liigutavam. “See on lahe tunne, kui näed, et kõik kallid inimesed on meie pärast tulnud!” Pulmakorraldaja lahendas sajuse olukorra kiiresti, andes kõigile soovijatele vihmavarjud.  „Kui midagi peaks teisiti tegema, siis kaasaks pulmakorraldaja oluliselt varem,“ naeris vaid Eva-Maria. „Meieni ei jõudnud ükski äpardus ja kas neid üldse oligi, kõik oli väga detailselt korraldatud.“ Tulevastel pruutpaaridel soovitavad nad aga võimalikult avameelselt ürituskorraldajatega oma plaanidest ja soovidest rääkida ning julgelt välja öelda ka see, mis ei meeldi. „Kõige olulisem on, et teie tunneks end hästi!“

Pulmakorraldus ja visuaalnelahendus
Celebrate Group
Fotograaf
Helen Kattai
Õhtujuht
Tõnis Milling
Peokoht
Kurtna Sündmuskeskus
Bänd
Dance-o-Phones
Catering
Carmen Catering
Pulmatort
Emmeliine tordid ja catering
Florstika
Ahti Lyra
Paberikunst
Sipelga letterpress
Kalligraafia
Tähtede Seis

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610