Klassikaline valge pulm roosiõite keskel

10.08.2019

Karmela ja Valdis on taaskord tõestuseks, et abielluda võib ka siis, kui on juba üksjagu ühiseid aastaid selja taga. „Kohtusime Valdisega juba 2008. aasta sügisel ja me saime kohe aru, et ilma teineteiseta me olla ei suuda,“ õhkab Karmela.

Kihlumispaiga valis pruut enda teadmata ise välja – see oli kõige romantilisem paik nende kodulinnas Rakveres. Just Vallimäel küsis Valdis kaua oodatud küsimuse, millele vastust aga ei pidanud ta teps mitte kaua ootama – see oli loomulikult kõlav „jah!“

Pulmamessilt pulmakorraldajani

Novembrikuus toimus Tallinnas pulmamess, kus pruutpaar kohtus pulmakorraldaja Merilyga. „Olime veendunud, et meist mingeid korraldajaid ei tule ning peame leidma endale kellegi appi. Olime sellest kohtumisest nii positiivselt meelestatud, et teadsime juba siis, et just tema sobibki meie pulma korraldajaks,“ rääkis pruut.

Juba peagi toimus kohtumine kogu ürituskorralduse meeskonnaga. Karmela teadis juba algusest, et neil peab olema klassikaline pulm, kus ei puudu elegantsus ja romantilisus. „Pulmakorraldaja andis väga palju nõu ja infot nii ideede kui ka eelarve kohta. Sel hetkel sai ka otsus selgeks, et hakkame oma unistusi ellu viima just Pulmakorraldaja meeskonnaga.“

Ka meie meeskonnal tekkis pruutpaariga kohe klapp, usaldus ja üksteise mõistmine, mis on ühe suurepärase pulmapäeva korraldamise üks alustalasid.

Pulmapeo paigaks valiti Barto puhkemaja just seepärast, et kuna külalisi oli oodata saja ringis ning kaugemalt tulijad said seal ka öömajale. Lisaks meeldis pruutpaarile, et Barto pakkus ka toitlustusteenust, mistõttu ei olnud seda enam vaja eraldi sisse tellida.

Tseremooniapaigaks valiti aga idülliline Vainupea kabel, mis asus kaunite loksuvate merelainete ääres. Koht oli tõeliselt romantiline ja andis pruutpaarile mõnusa hingerahu tunde.

Klassikaline valge pulm sai võimsa hoo sisse

„Õnneks ei pidanud me oma pulma planeerides tegema väga palju järeleandmisi – usaldasime meeskonda ja tahtsime, et kõik oleks täiuslik,“ sõnas pruut.

Tseremoonia oli kirikus nii intiimne ja lähedane, kuigi külalisi oli ohtralt. See oli tõeline suveidüll – vaikne meri, päike paistis – nagu filmis! Paari saabumisel mängis noorpaari sugulane imekauneid romantilisi palasid, mis tegi kõik veelgi personaalsemaks ja hingelisemaks.

„Üks liigutavamaid hetki oli, kui saabusime peopaika ja nägime, kui ilusti oli kõik kaunistatud,“ õhkas Karmela. „Olime küll ju pulmakorraldajaga kõik läbi arutanud ja visioon oli teada, aga selle kõige nägemine tekitas tõelise wow-efekti.“

Eriliselt jäid pruutpaarile meelde veel erinevad korraldatud üllatused, olgu see siis Pulmakorraldaja püsti pandud võimas lillekaar, lähedaste poolt esitatud laulud või suursugune ilutulestik.

„Kõige rohkem olime nõus kulutama videograafidele,“ meenutab Karmela. „Mis saaks olla veel armsam, kui videomälestus meie pulmapäevast. Emotsioonid on siiani laes, kui neid videoid vaatame!“

Ärevust täis õnnelik päev

Oma pulmapäeva meenutavad Karmela ja Valdis tagantjärgi väga kiire päevana. Aeg möödus lennates ja ärevus oli hinges. „Kõige ärevam ja liigutavam hetk oli meie jaoks enne tseremooniat, kui külalised olid kõik kirikus ja meie ootasime õiget hetke sisenemiseks. Siis jõudis kõik kohale,“ meenutab pruutpaar.

„Tulevastele pruutpaaridele soovitame kindlasti valida endale head ja professionaalsed pulmakorraldajad, te ei kahetse seda otsust! Kogu teie päev korraldatakse imeliselt ja teie ise saate seda täiel rinnal nautida,“ on Karmela ja Valdis õnnelikud.

Kui Karmela ja Valdis Pulmakorraldaja juurde jõudsid soovisid nad, et kõik, millest nad on unistanud, saaks sel päeval teoks – sellest me lähtusime ja nii me korraldasime! Taas üks unistuste täitumist täis päev ühe imekauni pruutpaariga!

Loe siit ka Eesti pulma kohta Ojako puhkekeskuses!

Pulmakorraldus ja visuaalnelahendus
Celebrate Group
Fotograaf
Evelyn Kungla
Õhtujuht
Virgo Kaaret
Pastor
Janek Pallase
Peokoht ja catering
Barto puhkemaja ja ( tseremoonial) Virumaa Suurköök
Tseremoonia muusika
Magnar Aruoja
Bänd ja DJ
Amadeus, DJ Virgo Kaaret
Florstika
Ahti Lyra
Paberikunst
Pulmapisik
Pulmatort
Tuuliki tordid
Abielusõrmused
Matigold
Pumaauto
Dragonet Rent
Magic Mirror
Photobooth
Pulmatants
Vertiigo Tantsuõpetus
Ilutulestik
Pyrocom
Pulmapokaalid
Kairi hobinurk
Pulmaküünal
Tinka décor
Pulmalipp
Liputehas
Peoinventar
Funrent, Kõvernael, Celebrate Group
Ettevalmistus koht
Aqva Hotel & Spa
MUAH
AH Beauty (Anzelika Hõbemägi) ja Ilusalong Karmen ( Katri Arge)
Peigmehe ülikond ja aksessuaarid
Monton ja Sangar
Pruutkleit ja aksessuaarid
Anna-Bella salong ja Matigold
Lilleneiude kleidid
Kleidibutiik

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610