Maarja-Liisi ja Harri värvikas pulm Rehe küünis

27.08.2016

Maarja-Liis ja Harri tutvusid 6 aastat tagasi koguduse kodugrupis, sel hetkel jäi aga tutvus põgusaks. Kahe aasta eest ristusid nende teed taas ning tekkis imeline säde. “Meid sidus koheselt ühine maailmavaade, uskumused ning kõige olulisem, tundsime koos olles, et saime olla ‘meie ise’,” Suhte alguses muretses Maarja-Liis aga sellepärast, kas ees seisab Tartusse kolimine, kuid üllatuslikult teatas Harri: „Ära muretse, ma tulen Tallinna“ „Arvan, et see oligi moment, kus õppisin tegelikult tundma tema hoolivat südant ja mõistsin, et sellise inimesega ma tahan koos olla terve elu ning tahan samamoodi pingutada meie suhte nimel nagu tema…“

Kihlusime detsembrikuus ja alustasime ka pulmakorraldustega koheselt, sest plaan oli abielluda juba tuleval suvel. Meie mõlema prioriteediks oli kaasata meie jaoks parimad video-ja fotograaf, sest pildid ja video on jäävad ning äratavad ellu veel aastate pärast sel päeval kogetud emotsioonid. Pulmavärvid fuksia roosa ja sinine olin juba aastaid tagasi välja mõelnud. Kõige mõistlikumaks osutus valida peokohaks küün, sest seda saime täpselt lillede, valgustuste, kangaste jne abil luua täpselt selliseks nagu soovisin.

Kui me Maarja-Liisi ja Harriga esmakordselt kohtusime ja pruut meile oma julgeid pulmavärve tutvustas, olime kohe võlutud. Kontrastsed toonid, peokohaks valitud küün ning superarmas ja siiras pruutpaar inspireerisid ka meid andma endast parim, et nende unistused teoks teha. Ilm pulmapäeval oli võluvalt tuuline ja päikeseline. Südamlik laulatus toimus stiilselt modernses Viimsi Püha Jakobi kirikus. Peokoht, maalähedane Rehe küün, sai piduliku kuue – julged kontrastid ja moodsad detailid lõid uudse eriliselt kauni koosluse. Peeglid laudadel lilleseadete all, lauanumbrite, lauaplaani ja teiste siltide taustaks ning pulmavärvides valgustus tõid küüni erilise sära. Maarja-Liis ja Harri ise aga ei olnudki ühes konkreetses lauas, vaid said õhtu jooksul kõikides laudkondades neile mõeldud kohtadel istuda, et kõigi oma külalistega mõnusasti aega veeta ja jutustada. Õhtut täitsid liigutavad kõned, lõbusad ja kaasakiskuvad mängud ning suurepärane muusika. Romantiliseks üllatuseks oli pruudi kaunis laul pühendusega oma värskele abikaasale. Tulemuseks oli üks eriliselt elegantne pulm küünis, täis armastust ja soojust.

Alguses otsustasime, et pulmakorraldajat pole kindlasti vaja, aga mida rohkem detailidesse süvenesin, siis tajusin, et vajan professionaalide abi ning minusugune perfektsionist võib ära unustada pulmapäeva nautimise lähedastega. Siiski olen õnnelik, et kaasasime muusikutest sõpru ja sõbrast õhtujuhi, kes aitasid luua meie jaoks südamliku ja hubase atmosfääri. Nüüd tagasi vaadates meie pulmapäevale, siis ma siiralt ei muudaks mitte midagi.

Pulmakorraldus ja visuaalnelahendus
Pulmakorraldaja.ee
Fotograaf
Sandra Palm
Videograaf
Toomas Vardja
Laulatus
EELK Viimsi Püha Jaakobi kirik
Kirikuõpetaja
Peep Saar
Õhtujuht
Karl Känd
Peokoht
Rehe küün
Catering
Carmen Catering
Bänd
Daniel Levi
Muusikud
Anna Põldvee, Joel Remmel, Janeli Kuusk, The ILVES Sisters
Florstika
Ahti Lyra, Masha
Paberikunst
Pulmapisik
Pulmatort
Bake My Day OÜ
Pulmakleit
Pärl pulmakleitide salong
Peigmehe ülikond
Baltman
MUA
Anna Grace Saar
Soeng
Janar Pungar
Peaehe
Katriin Korsar
Pulmaauto
Tesla Rent

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610