Rahvusvaheline pulm Kuke talus

15.08.2019

2019.aasta suvel pidasime maha ühe tõeliselt ilusa ja erakordselt lõbusa rahvusvahelise pulma. “See kõik oli nii maagiline – head sõbrad ja perekond, ümbritsev ilu ja armastus ning teadmine, et kuhugi ei ole kiiret”, meenutas peigmees tunnet, mis teda pulmapäeval valdas. 

Antti ja Liina jaoks oli Kadrioru park ja sealne Jaapani aed olulise tähendusega, seal sai tehtud esimene ühine jalutuskäik, millest jäi palju kauneid mälestusi. Saatuse tahtel nägid nad ka pulmapäeval üksteist esimest korda just seal. “See hetk jääb alatiseks meelde, kui pöörasin end ümber ja nägin oma tulevast naist”, rääkis peigmees.

Liina ja Antti soovisid oma pulmapäeval end ümbritseda maalähedase romantikaga. Kuke talu pakkus neile just seda, mida nad oma pulmapäevalt ootasid. „Alatiseks jääb meelde moment, kui saabusime Kuke tallu ja kõik see, millest olime pulmakorraldajaga pea aasta arutanud, oli reaalsuseks saanud,“ rääkis Liina. „“See koht, mida olime näinud ainult pimedal ja hallil hilissügisel, oli nii ilus ja roheline, niivõrd kauniks tehtud!“

Nii tseremoonia- kui peopaika kaunistasid kirevad põllulilled ja ohtrad küünlad. Pulma olime toonud ka kaunist Eesti käsitööd – näiteks olid kohakaartideks Hiiumaa käsitöömeistri oksapastakad, ametimärgid olid tehtud puidust ja lauaplaan oli asetatud 100 aastasele vana talu uksele. „See laua kujundus oli nii ilus! Pean häbiga tunnistama, et paljusid detaile avastasin alles piltidelt, sel õhtul olin lihtsalt nii ärevil, et ei suutnud kõike hoomata,“ sõnas Liina.

Pulmalistele pakkus palju elevust aga pulmakorraldaja üles seatud fotoboks, pulmaisa korraldatud meeste etteaste naisperele ning baar, kus sai terve õhtu tellida huvitavaid kokteile. Erilist põnevust tekitas kokteilibaar just laste hulgas, sest professionaalne Marko Hade keevitas kokku ka kõige parimaid alkoholivabu kokteile.

„Täname teid südamest, et tegite 2019. aasta selliseks, mida mäletame terve elu lõpuni!“

Korraldus ja dekoratsioon
Celebrate Group
Fotograaf
Kristiina Männik Kivi
Peokoht
Kuke talu
Catering
Põhjala Catering
Baarman
Marko Hade
Pulmatort
Ristikheina
Paaripanija
Priidu Pärna
Pulmaisa
Andres Torm
Bänd
Sleepwalkers
Dj
Esko Tepper
Fotobox
Fotostop.ee
Florist
Ahti Lyra
Paberikunst
Pulmapisik
Puidust ametimärgid
Mäerand
Renditooded
Kõvernael
Pruudikleit
Veronique salong
Peigmehe ülikond
Baltman
MUAH
Õnne Rudi

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610