Merle ja Viljo õrn romantika Tammistu küünis

02.08.2013

Kui me hakkasime pulmadele mõtlema, siis esialgu ei olnud meil mitte mingit visiooni, kuidas meie pulm välja nägema peaks. Mõisapulm, lageda taeva all pulm, kõik käis mõtetest läbi.

Kuniks ühel korral nägin pilte küünipulmast, neid pilte nähes otsustasime peaaegu kohe, et sellist pulma tahaksime ka meie. Maalähedast, siirast ja lõbusat pulma, need on sõnad, kuidas kirjeldaksin meie pulma.

Küüniks sai valitud Tartumaal asuv küün-kontsertsaal, mis tundus ideaalne meie pulmaks. Sealt edasi sai hakatud inspiratsiooni ja ideid ammutama internetist leiduvast, mõne kuuga sai mitmekümneid pilte kogutud ja piltide kujul oli pulmapeoks kõik detailid otsustatud.

Kui meie augustipäev lõpuks kätte jõudis olid tunded väga segased. Vihma kallas hirmuäratavalt palju ja see ei tekitanud kuidagi meeleolu, sest meil oli registreerimine keset viljapõldu. Selle mõtte saime siis, kui küüni esimest korda vaatama läksime. Küüni kõrval oli kaugustesse ulatuv viljapõld ja see tundus nii kaunina mõtetes teha registreerimine just seal. Vihmast hoolimata oli see väga maaliline ja täpselt selline nagu ette kujutasin.

Kui lõpuks oli aeg peokohta siseneda, siis ilma liialdusteta jäi kõigil hing kinni kogu sellest ilusast ja ahhetamapanevast interjöörist. Uskumatu, et ma olin kõik need kuud vaadanud seda kõike paljude erinevate piltide pealt ja ainult unistanud sellisena oma pulma näha. Kõik meie unistused ja ideed said viimase peal teostuse. Usun, et see pulm jäi kõigile meie külalistele meelde, kui üks armas hästi korraldatud pulmapidu.

Pulmakorraldus ja visuaalnelahendus
Pulmakorraldaja.ee
Fotograaf
Mait Jüriado
Õhtujuht
Kuldar Koch
Peokoht
Tammistu küün

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610