Janise ja Anneli pärlipulm

23.02.2020

Janis & Anneli on inspireeriv ning imetlusväärne paar, kes tõestavad, et on olemas armastus, mis kestab igavesti. Nii tähistasid nad nalja, naeru ja glamuuri saatel oma 30ndat pulma- aastapäeva, kuhu olid kutsutud nende head sõbrad ja perekond. Külaliste nimekiri oli pea sama, mis 30 aastat tagasi, seega kui näidati originaal pulmavideot, kostus saalist palju äratundmisrõõmu ja meenutusi.

Meil oli suurim au ja hea meel, et saime korraldada Janise ja Anneli pidu. Armastame inimesi, kes oskavad hinnata hetki ning investeerivad neisse kogu oma hinge. Nii on ka Janise ja Anneli perega – oleme nendega palju koos teinud – pulmad, pulma-aastapäevad ja kindlasti on veel ees ootamas meeldejäävaid sündmusi.   

 

Kuidas muuta pulmaaastapäev meeldejäävaks ja eriliseks?

  • Miks mitte võtta ajendiks kunagine pulmakutse ning lasta disaineril see taaselustada ja saata külalistele uues kuues. Äratundmisrõõm on väga suur ja elevust tekitav. 
  • Otsida ülesse pulmapildid ja video ning näidata neid oma sündmusel. Antud pulma puhul oli ülesfilmitud 3 tunnine meenutus, mille lasime suurepärasel videograafil monteerida viie minutiliseks järelvideoks. Peol näidati seda lausa kaks korda. 
  • Mõelda oma külalistele, kes või mis esinemine/meelelahutus neid kõnetaks. Koos on erinevad generatsioonid, ehk et sisu võiks olla üles ehitatud nii, et see puudutaks kõiki. 
  • Toitlustuse ja joogi pealt mitte kokku hoida – hea söök ja jook jääb meeli ja meenutusi paitama pikaks ajaks. 
  • Anda külalistele võimalus end üllatada – näiteks Janise ja Anneli sündmusel oli üllatusesinejaks legendaarne Toomas Lunge.
  • Panustage foto- ja videograafi, et arhiveerida ja edasi kanda perekonna väärtusi ja traditsioone.
  • Naudi oma pidu täiel rinna. Elu on väärtus ja seda tuleb ka tähistada!

 

Anneli ja Janis paitasid meid imelise tagasisidega: 

“See, mida tegite oli suurepärane ja jättis kustumatu mulje. Jäime oma laste ja nende kaaslastega peale kõikide lahkumist veel istuma ja nostalgitsema. Kõik laabus ideaalselt ja saal nägi välja suurepärane. Nii palju kiitvaid sõnu ei olegi vist kaua aega osalejatelt saanud. Paluti, et teeksime veel selliseid pidusid. Mõnele oli see sajandi lahedaim pidu.

Tänu teile võib isegi selle peale mõelda.

Igatahes suur, suur aitäh ja edu teie toredale tiimile!”

Korraldus ja visuaal
Celebrate Group
Õhtujuht
Taavi Puuorg
Peokoht
Shaté Kristallsaal (Tartu)
Toitlustus
YliCool
Baar
Ylicool
Tort
Chez André
Muusika
Bänd Heldene Aeg, üllatusesineja Toomas Lunge
Dj
Kalev K
Deko inventar
Kõvernael, Different, Peopiigad
Lilled
Pulmalill
Mööbel ja nõud
Reserv, Funrent
Tehnika ja valgus
Frank Tehnika
Fotopeegel
Photobooth Estonia
Kutse ja graafiline disain
Celebrate Group

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610