Pireti ja Maidu sirelililla armastus

09.06.2018

Me tahtsime abielluda. Tahtsime seda ühel kindlal päeval. Tahtsime, et see päev oleks ilus ja täis ainult positiivseid emotsioone. Nii meile endile, kui meie külalistele. Me teadsime, et meist kummalgi pole aega seda kõike ise korraldada. Me arvasime, et alustades aktiivselt ca pool aastat varem on see kõik saavutatav. Ja oligi. Tänu kõikidele headele tuttavatele, sõpradele ja pulmakorraldajatele.

Abiellumine on kahtlemata üks tähtsamaid sündmuseid kahe õnneliku inimese elus. Meie veendumus oli, et midagi ei saa selle organiseerimisel juhuse hooleks jätta ning kõigile peab jääma sündmusest kaunis mälestus. Kui pulmapäev sai paika, hakkasime otsima abilisi, pulmakorraldajaid, kes meie soove aitaksid ellu viia. Kohtusime mitme korraldajaga, kellede hulgast pulmakorraldaja.ee seltskond jättis kõige professionaalsema mulje. Nad küsisid õigeid küsimusi ja jätsid väga positiivse esmamulje. Kõigile, kes otsivad pulmakorraldajat, soovitame lähtuda kahest kriteeriumist – kas korraldaja suudab organiseerida pulma teist paremini ja kas nad mõtlevad teiega sarnaselt. See mingi asi, teatav klapp, peab teie ja pulmakorraldajate vahel tekkima, muidu on raske õnnestumist loota.

Ja siis hakkasime peokohta otsima. Ja muusikuid, ja õhtujuhti jne. Tagantjärgi võib öelda, et meil ikkagi vedas sellega, et otsustasime pulmad korraldada juuni alguses, sest mida suve poole, seda kriitilisemaks läheb sobiva koha ja bändi leidmisega. Siis oleksime poole aastase ettevalmistusega juba hiljaks olnud jäänud või oleks tulnud väga suuri kompromisse teha. Meil ei tulnud.
Me soovisime, et kiriklik laulatus toimuks Tallinna Toomkirikus. Peokoht pidi seega jääma maksimaalselt tunnise sõidu kaugusele. Ruhet me teadsime juba varem ning kuigi käisime vaatamas veel 5-6 kohta, jäime selle juurde. On raske leida kohta, kus mitmed olulised komponendid on olemas – kaunis loodus, ilus koht, väga hea toit ning viisakas majutusvõimalus. Ja nagu tuli välja, siis i-le pani punkti ka kaunis hommikusöök järgmise päeva hommikul, kaunil mererannal, koos lähedaste sõpradega. Täiuslik kooslus.

Meie kindel soov oli korraldada pulmad nii, et kõigil oleks hea olla, et kõik külalised ning loomulikult ka meie ise saaksime seda päeva nii palju kui võimalik nautida ega peaks muretsema millegi kõrvalise üle. Usume, et see läks korda. Ja kuidas oleks saanud ka mitte minna kui abiks on kümned inimesed, kes kõik sama eesmärgi nimel tegutsevad.
Kui keegi küsiks, mille peale olite nõus pulmas kõige rohkem kulutama ning mille pealt olite nõus vajadusel kokku hoidma, siis tõenäoliselt oleks vastus, et ega me tegelikult ei teadnud alguses täpselt, kui suureks või väikseks kulud kokku kujunevad. Seega on samavõrd tõene, et me ei olnud valmis kuskilt kokku hoidma, kuid ei soovinud kulutada ka põhjendamatult palju. Aga kui ikka tellitud sõrmused ei meeldi, siis ei ole muud varianti kui tuua sobivad kasvõi maailma otsast. Ükski kulu ei ole liiga suur, kui tulemus on seda väärt.

Näiteks kaalusime pikalt, kas videograaf üldse võtta ja peame ütlema, et kuigi me pigem ei ole video inimesed, siis see oli üks parimaid otsuseid ja parimaid soovitusi pulmakorraldaja tiimilt. Võtke kindlasti videograaf, sest see lihtsalt on seda väärt!

Kõigile, kes pulmadele mõtlevad oleks meil kolm soovitust:
Alustage planeerimist võimalikult vara. Nii on lihtsalt palju kergem ja vähem pinget. Kindlasti jääb midagi ka viimasele hetkele, kuid siis on neid asju vähem.
Kasutage korraldamisel nii palju abilisi kui võimalik, kuid pidage ikka meeles, et midagi ei ole iseenesest mõistetav. Ja on parim, kui abilised on teile juba varasemast tuttavad, et teate mida oodata. Siis on üllatusi vähem.
Planeerige pulmapäev nii, et te saaksite seda nautida. Pruutpaarile on sel päeval kõik lubatud. Ja pidage meeles armastus käib ikka kõhu kaudu ja söömine vallandab peaaegu alati rahulolu tunde. Miks mitte planeerida endile ühine lõuna koos fotosessiooniga mõnes kaunis restoranis koos hea toidu ja klaasikese šampanjaga. Te väärite seda.

Korraldus ja visuaal
Pulmakorraldaja.ee
Fotod
Egert Kamenik, Pulmakorraldaja.ee
Õhtujuht ja DJ
Taavi Puuorg
Muusikud
Kadri Ploompuu, Trio Comodo, Dance-O-Phones, Henri Zibo ja Mikk Langeproon
Video
Sinisilm Films
Peokoht ja toitlustus
Restoran Ruhe
Tort
Pavlova
Florist ja dekoratsioonid
Ahti Lyra ja pulmakorraldaja.ee
Pruudi kleit
Tiina Talumees
Peigmehe ülikond
Amanjeda
MUA
Pirge Markus
Laulatus
Arho Tuhkru
Külaliste transport
Silberauto
Pruutpaari transport
Silberauto
Sõrmused
Sangla
Fotoboks
Photobooth Estonia
Kutsed
PaperArtist
Paberikunst pulmas
Pulmapisik
Veinid
Veinisõber
Sõrmused
Kaia Saarna Jewelry Art
Juuksur
Kristiina, Ilusalong Savannah

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610