Õrn romantika Haapsalu Kuursaalis

09.08.2019

Olime koos elumere lainetes tõusude ja mõõnadega juba 15 aastat koos olnud, saanud kaks last ning kihlusime (pruudi jaoks ootamatult) sõbrapäeval. Meie esialgne emotsioon oli küll, et sel aastal ei hakka pulmapidu korraldama, sest tundus, et aega jääb liiga väheks, et saaksime kõik soovitud komponendid kokku. Siis aga otsustasime ikkagi proovida. Kuna oleme käinud väga paljudes pulmades, siis rääkima hakates oli kohe selge, et meil on tegelikult üsna kindel visioon olemas, millist pulmapidu me endale soovime.

Esimesed tähtsad detailid

Esmalt tegelesimegi kõige olulisemaga, milleks on peo asukoht. Sõelale jäi meile kõige südamelähedasem – Haapsalu Kuursaal. Kohe alguses oli meie kindel soov, et pidu toimuks Tallinnast väljas selliselt, et me ise ja loomulikult ka külalised saaksid nö minipuhkuse ööbimisega imearmsas Haapsalus. Haapsalu on olnud meile alati väga südamelähedane, seega tuli otsus imelihtsalt. Seal on selline romantiline hõng, meri ja suvine õhustik soosib seda eriti. Lisaks oli seal võimalik majutada ka kõik külalised ära. Tahtsimegi seda, et pulmajärgsel päeval saaksime külalisi veel näha ja suhelda.
Peo asukohast lähtuvalt leidsime, et eriti sobivalt on paaripaneku tseremoonia Haapsalu perekonnaseisuametis, mis asub Uuemõisa lossis. Varnast oli ka võtta sobiv pulmafotograaf Triin. Järgmiseks hakkasime otsima sobivat bändi, mis loob kogu õhtu meeleolu. Varasemast koostööprojektist tundis pruut sobivat pulmaisa ja tema kaudu jõudsime pulmakorraldajateni.

Koostöö pulmakorraldajaga

Peale selliste suuremate detailide paika loksumist olime veendunud, et tahame kindlasti kaasata pulmakorraldaja, et vältida planeerimisega seonduvat stressi ja ootamatusi. Kohtumine Merily, Taago ja hiljem ka Liisaga oli täpselt selline mõnus äratundmise hetk, kus tekkis kohe hea klapp ja tunne, et need on meie inimesed. Mõnus huumor, professionaalsus ja pingevaba olek oleksid need peamised märksõnad.

Meile endale tundub, et meie visioon oli üsna selge ja koostöös pulmakorraldajatega jõudsime kiiresti sobivate lahendusteni. Pulmakorraldajatel oli mitmeid ideid välja pakkuda, millega me kokku polnud puutunud ja saime enda jaoks sobivad välja valida.

Parimad hetked

Järelandmisi me oma soovides ja plaanides ei pidanud tegema – mitte midagi ei teeks ka teisiti. Kõik läks täpselt nii nagu soovisime. Nautisime seda päeva ja võtsime sellest kõik. Pulmaeelne ettevalmistuste hommik oli täpselt selline idüll nagu mõtetes olime ette kujutanud. Meie juurde tulid imeline Gethe, kes hoolitses pruudi kauniduse eest, fotograaf ning videograafid. Olemine oli murede ja pingevaba ning täis värskendavat huumorit.
Kõige liigutavam hetk pulmas oli ikka paaripaneku moment. Koos pildistamine ning videograafidega võtted tekitasid samuti sellise erilise tunde. Kusjuures, meie esimese tantsu õppimisest kujunes välja hobi, mida siiani kahekesi naudime-väga tore oli see tantsukursusel käimine, tõeliselt mõnus kvaliteetaeg kahekesi.

Meie külalised kiitsid pulma juba selle toimumise päeval ja järgneval ja nii edasi. Välja on toodud paljut. Et kõik oli väga läbi mõeldud. Imelist visuaalset poolt. Seda, et tseremoonial oli ka catering ja peale südaööd toodi välja öised suupisted. Söögid olid maitsvad. Et mõnus oli peojärgsel päeval jalutada Haapsalus. Meelelahutuslik pool oli kaasatõmbav. Ja muidugi seda, kui suurepärane oli ansambel Legend, seda kiitsid vist küll kõik. Paremat lugude valikut ja peo käimatõmbamist ei oskagi soovida.

Merli ja Mattiase soovitused tulevastele pruutpaaridele

Ilmselt seda millised kulutused tegelikult on, alguses päris täpselt ette ei kujutagi. Soovitame hoida pulma eelarvel pidevalt pilk peal, et oleks ülevaade olemas. Aga üks suurem, kuid väga tähtis kulutus on kindlasti kvaliteetne videograafi teenus. Lisaks oli üks parimaid soovitusi pulmakorraldajalt võtta meie lastele mängujuht, kes hoolitses selle eest, et ka nendel pulmas väga tore oleks.

Jääge iseendaks, siis on ka pulm teie nägu ja naudite seda kõige rohkem. Meie näiteks tegime külalistele tavapäraste väikeste kingituste asemel hoopis kinokutse ja saime sügisel kõik koos vaadata pulmavideot ja toredaid emotsioone sugulaste ja sõpradega jagada. Seda soovitame väga ka teistele!

Loe ka elegantsest ja õrnast linnapulmast restoranis Art Priori

Korraldus ja visuaal
Celebrate Group
Fotograaf
Triin Raa
Videograaf
Sinisilm Films
Õhtujuht
Taavi Puuorg
Paaripanija
Ethel Suurküla
Pruudi kleit ja aksessuaarid
Pärl pulmasalong, kleidi kohendused Just4U ateljee
MUAH
Gethe Rohumägi
Peiu ülikond
Baltman
Peokoht ja toitlustus
Haapsalu Kuursaal
Pulmatort
Mesimoka kohvik
Bänd
Ansambel Legend - Rolf Roosalu ja Marvi Vallaste
DJ
Vaido Pannel
Valguslahendus
Frank Events
Florist
Ahti Lyra
Peoinventari rent
Different, Kõvernael
Paberikunst
Age Kogerma, Pulmapisik
Puidust laserlõikus
Mäerand Grupp

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610