All On Board – teel helgema tuleviku suunas

09.02.2024

9. veebruar möödus uute seikluste keskmes, mil viisime läbi Ragn-Sells 2024 Avalöögi. T1 Black Boxist kujunes positiivsusest ja ambitsioonikusest pakatav keskkond, kus kohtusid pea 200 Ragn-Sells töötajat. 

Sündmuse eesmärk oli tugevdada ühtse ja edasiliikuva tiimi tunnet, mille mõjutusel sai loodud “All on board – teel helgema tuleviku suunal” kontseptsioon. Antud temaatika andis kõigile pileti ja ligipääsu helgemasse tulevikku. Avalöök haaras osalejaid koos teekonnale, mis oli inspireeriv, innovatiivne ja progressiivne koos lõputute võimalustega.

Saali sisenejaid tervitas ‘reisisaatja’, kes kontrollis osalejate pileteid. Õhtu kapteniks oli Tanja Mihhailova-Saar ning tema kaaspiloodiks Koit-Georg Peterson.

Peol järgisime jätkusuutliku sündmuskorralduse ja eluviisi põhimõtteid. Pakkusime tervislikku toitu ning propageerisime liikuvat eluviisi.

Sündmuse visuaal sai loodud edastamaks kergust ja õhulisust, mida taeva ja pilvepiir pakub.  

Külalistele tekitasime mõnusa lounge- ning baari ala, kus oli kõigil võimalus endale meelepärane jook soetada ning töökaaslastega mõnusalt aega veeta.

Vaheetteastena tantsutas rahvast Märt Agu, kes viis läbi oma palavalt armastatud tantsulaagri. Tantsulaager kaasas kogu publiku ning väga lõbusas vormis õpiti selgeks uusimad sammud tantsumaailmas. Õhtu peaesinejaks osutus legendaarne ansambel LEGEND. 

Vaata ka Delfi Meediale korraldatud country-stiilis pidu!

Visuaal
Nom Design ja Celebrate Group
Õhtujuht
Tanja Mihhailova- Saar ja Koit-Georg Peterson
Bänd
LEGEND
Tantsulaager
Märt Agu
Tehnilised lahendused
Videal Productions
Catering ja baar
Ribe catering
Fotograaf
Karen Härms
Floristika
Ahti Lyra
DJ
Anton Jegorov (Videal Productions)
Renditooted
Different Event Furniture, Videal Productions, Nom Design, Celebrate Group
Graafiline disain
Celebrate Group
360° kaamera
360° kaamerad

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610