Triinu ja Marko vahemere vibe

11.09.2020

Triinu ja Marko vahemere vibe 

Triinu ja Marko pulmapidu lükkus täpselt pool aastat edasi, kuna kuu enne nende pulmapäeva pandi maailm lukku. Kui aga midagi väga soovida, siis varem või hiljem saab see teoks. Ehk kargest kevadpulmast sai sume sügispulm…

Mis oli teie pulmade visioon/teema? Kuidas te ideed ellu viisite?

“Planeerimise kõige esimene etapp oli peokoha leidmine. Enne seda ei olnud veel mingit konkreetset teemat, oli mitmeid erinevaid visioone, aga kõik ei sobinud iga kohaga. Kõige esimene mõte oli meil augusti/septembri pulm, kuna suve lõpud/sügise algused on mõnusa sooja iseloomuga. Ruhesse sattusime aga jaanuari lõpus, kui lumi oli maas ja kõik oli jääs, ja see mõjus kõik nii puhtalt ja kargelt. Kuna päris talvist pulma ei soovinud, otsustasime aprilli kasuks.

Koha valikuga sai ka teema paika. Kuna ma olen suur rohelise ja taimede armastaja, tahtsin kindlasti lakke rohelühtreid ja lopsakat olustikku. Ja õite värv minimalistlikult valge. Mul oli endal selge nägemus olemas, ideede ellu viimisega aitas pulmakorraldaja.

Kas pidite tegema plaanides ka olulisi järeleandmisi?

– Esimese hooga oleksime juba ei öelnud, aga koroona pärast pidime pulmapeo edasi lükkama. See oli kõige suurem järeleandmine.

Rääkige enda pulmakoha valikust. Mis oli peamiseks kriteerimiks valiku tegemisel?

– Teadsime kohe ette, et mõisa pulm ei ole päris meie teema. Tegime nimekirja erinevatest kohtadest ja võtsime ette paar nädalavahetust kui neid kohti läbi sõitsime. Lõplikuks valikuks kujunes see, mis meid kõige enam puudutas – Ruhe.

Kõige liigutavam hetk pulmas?

– Võimatu öelda ühte hetke. Terve päev on täis imelisi mälestusi – isa sõnad Markole minu üleandmisel, emotsioonid esimest korrda Ruhe peokohta nähes, meie esimene tants, Henri ja Kaspari kõne, koogi lahtilõikamine, sõprade lauluvideo vaatamine.

Mille peale olite nõus pulmas kõige rohkem kulutama ning mille pealt olite nõus vajadusel kokku hoidma?

“Me ei olnud sellele otseselt mõelnud. Panime paika esialgse eelarve, aga nagu elu näitas, sai see väga kiirelt ületatud. Edasine suhtumine oli natukene vabam, sest otsustasime, et pulmad on üks kord elus ja lubame endale ühe korraliku peo.”

Mida soovitate tulevastel pruutpaaridel pulmade planeerimisel kindlasti silmas pidada?

“Mitte üle-planeerida õhtut. Jätta aega ka suhtlemisele ja sõpradega olemisele. Lisaks soovitame soojalt võtta appi pulmakorraldaja. Neil on olemas palju kogemust ja teavad mis kõige paremini töötab.”

Miks võtta appi pulmakorraldaja?

“Hoiab ära pulmade-eelset stressi. Lisaks on pulmakorraldajal olemas väga hea nimekiri erinevatest koostööpartneritest, kelle poole pöörduda. Alustades pulmaisa valikust lõpetades floristiga. Pruutpaar ei pea muretsema enne pulmi, ega midagi ei ole ära unustatud. Lisaks saab tunda end pulmapäeval vabalt ja ei pea muretsema kas kõik ikka juhtub nii nagu peab ja õigel ajal.”

Visuaal ja korraldus
Celebrate Group
Peokoht ja catering
Ruhe
Tort
Suhkruingel
Pruudi kleit ja aksessuaarid
Ingrida Bridal ja Anu Ling
Aksessuaarid
Peavõru Asos, kingad Jimmy Choo
Peigmehe ülikond ja aksessuaarid
ERRIER
MUA ja Juuksed
Merily Pikk
Fotod
Valdur Rosenvald ja Taago Heinmaa
Video
Sofja Kostenkova
Õhtujuht
Juhan Krull
Laulatus
Viimsi Püha Jaakobi kirik
Pastor
Mikk Leedjärv
Laulatuse muusika
Helena Mäe
Bänd
Imre and the Beat
Dj
Sigmar Muuga
Üllatus esineja
Siim Koppeli UV trummishow
Florist
Ahti Lyra
Paberikunstnik
Sipelga Letterpress
Kalligraafia
Tähtede Seis
Valguskett
EKDesign
Renditooted
Reserv ja Kõvernael

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610