Christeli ja Pauli valge klassika

12.07.2015

Christeli visioon oli algusest peale selge – valge, avar, puhas, luksuslik, klassikaline kuid modernne pulm. Ja nii kujunes Christeli ja Pauli pulmapeost parim, mida on Tallinnal pakkuda noorele pulmaseltskonnale nii lähedalt kui kaugelt.

Abielutseremoonia toimumispaik sai valitud lähtuvalt soovist olla looduskaunis kohas, kuid siiski Tallinnas või selle vahetus läheduses. Viimsi mererannal antud tõotuste taustal laius kuulus kilukarbivaade, tseremooniapaik kaunistatud külluslike säravvalgete hortensiatega. Pulmapidu jätkus Lillepaviljoni avaras merevaatega saalis, kust õhtusöögi kõrvale nauditi kuldset päikeseloojangut. Soojale suveilmale kohaselt oli sisemine peosaal ja kokteililaudadega väliterrass mugavalt ühte sulandunud.

Aegumatu klassika, väljapeetud ja pidulik tseremoonia vahetus aga vastukaaluks õhtuhämaruse saabudes peosaalist trendikaks ööklubiks koos DJ ja valgusshow-ga ning pidu kestis klubimuusika saatel hommikutundideni. Baaris pakuti kokteile ning tantsimisest väsinuile pakkus vaheldust fotonurgas väiksema ja suurema seltskonnaga lõbus poseerimine või pehmete vaipadega sisustatud lounge-ala diivanitel puhkamine.

Pulmakorraldus ja visuaalnelahendus
Pulmakorraldaja.ee
Fotograaf
Annika Pihlak, SADU photography
Tseremoonia
Viimsi Vabaõhumuuseum
Peokoht
Lillepaviljon
DJ
Tõnis Kotsar
Florstika
Ahti Lyra, Masha
Kutsed ja kaardid
Kristiina Disain
Pulmatort
Kristina-Majbrit Paju

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610