Monica ja Arbo lummav ilu

03.09.2016

See oli üks imeilus vihmane septembrikuu päev Keila-Joa Lossis. Koht ja inimesed sobisid valatult kokku – pidu oli südamlik, soe ja võrratult kaunis! Pruutpaar soovis parimat nii endale kui külalistele. Ka meie tundsime, et kokku tuli parim meeskond! Aitäh kõigile selle suurepärase päeva õnnestumise eest. Aitäh pruutpaarile meie usaldamise eest – soovime teile vähemalt sama ilusat abielu!

Alguses puudus pruutpaaril igasugune ettekujutus sellest, milline pulmapidu täpselt olema peaks. Küll aga teadsid nad, et oma soovides nad järeleandmisi teha ei taha. Kuid kui nad teada said, et vast renoveeritud Keila-Joa Lossis on võimalik pulmi pidada, oli asi otsustatud! Juhtus nii, et septembrikuu sai Monicale ja Arbole nende armastuse loos läbivalt tähenduslikuks- sellel kuul toimus nii nende esimene kohtumine, kihlumine, kui ka pulmad. Kui enne tundus, et mõisapulm ei ole päris nende maitse, siis Keila-Joal oli tunne nii õige. Kevadeks oli selge, et oleks vaja ka professionaalse korraldaja abi.

„Oli mitmeid asju mida ei osanud isegi küsida ja ette kujutatagi, kuid mis just teie soovitasite. Ja nii ilusaid pulmakutseid ning kõik muu paberikunst, nagu valmistas Pulmapisik, poleks osanud elusees ette kujutada!“ Kõik oli lihtsalt muinasjutuliselt kaunis! Lilleseaded ja lauakaunistused olid justkui minu unistustest! Ma tõesti ei osanud oodata, et kusagilt välismaa ajakirjadest nähtu võib saada nii lihtsasti meie pulmapäeva reaalsuseks! Ka pulmatordi kohta jagus pruudil kiidusõnu vaid ülivõrdes: „Tort oli uskumatult stiilne ja ilus, super oli nii välimus kui maitse! Ma poleks osanud arvata, et Eestist selliseid torte tehakse, mida olen kusagil piltide peal näinud …aga, et on päriselt võimalik meil selline tort sada! Vau!“

„Pulmapäeval on alati ootamatusi, mida juhtus meil siiski üllatavalt vähe. Üks planeerimatu nüanss oli ilm. Kuid olime juba eelnevalt võtnud sellise meeleseisundi, et mis iganes tuleb, siis meie naudime oma päeva ja ei lase millestki oma tuju rikkuda. Pulmapäeval lasime me ootustest lahti, usaldasime meeskonda ja ei teadnud mitte midagi ja ei muretsenud millegi pärast.“ Kui algselt oli tseremoonia kavandatud lossihoovi, siis ilm dikteeris lõpplahenduse – paaripanemine toimus lossi väärikas kuid hubases võlvsaalis. Pruut tõdes hiljem, et võib-olla see oligi parem, sest õhkkond oli palju intiimsem ja pühalikum kui välitseremoonia oleks võimaldanud.

Pulmapäeva kõige eredam mälestus on Monical nende esimesest tantsust. “Kõik meie kõige lähedasemad ja kallimad olid kohal, kõik oli nii soe ja positiivne.“ Monica ja Arbo esimese tantsu ajal kõlas Flying Colors “Peaceful Harbor” ning tantsu keskel võeti tantsima ka oma vanemad. Gourmet Trio tantsitas peokülalisi kogu õhtu ning Andres Torm, kes oli pulmas õhtujuhi rollis, jättis sügava mulje nii pruutpaarile kui külalistele.

Väga tähenduslik oli ka pulmaoksjon, kus välja pandud esemete näol olid esindatud pruutpaari hobid ja hing. Pruut oli valmistanud südamemandala “Minu naine on viinapuuaia kuninganna” ning peigmees pani välja tunnustust kogunud kauni lõuendil loodusfoto “Vaikne õhtu Mäerannas”. Oksjonile minevate esemete ja nende taga peituva looga said külalised õhtu jooksul väljapanekul tutvuda.

Kui küsisime Monicalt mis oleks võinud olla teisiti või veel paremini, arvas Monica, et rohkem aega oleks võinud mahtuda sellesse päeva! Ilupiltide jaoks oleks võinud olla rohkem aega ja iga külalisega oleks tahtnud jõuda mõnusalt rääkida. Midagi hoopis teistmoodi ei olekski teinud. Arbo ütles veel pulmade kohta nii, et kuigi pulmad on väga kallis ettevõtmine, tunneb ta, et see ei ole mitte kulutatud raha,  vaid investeering omavahelistesse suhetesse ning ka suhetesse oma lähedastega.

Monica soovitus teistele abiellujatele on, et leidke endale kohe, kui kuupäev paigas, pulmakorraldaja. Ja kindlasti selline pulmakorraldaja, kellega on hea klapp ning kes näib su soove mõistvat ja ka teab, kuidas neid teostada. „Leidke endale kindlasti päris Pulmakorraldaja, mitte lihtsalt peokorraldaja, sest pulmad on niivõrd teistsugune, detailirikkam ja ka olulisem sündmus kui ükski teine pidu“.

Samuti julgustab ta: „Ärge laske latti alla, sest on võimalik saada oma unistuste pulmapidu ilma, et peaks olema miljonär!„

Pulmakorraldus ja visuaalnelahendus
Pulmakorraldaja.ee
Fotograaf
Annika Metsla
Õhtujuht
Andres Torm
Peokoht
Keila-Joa loss
Catering
Cher Ami
Valguslahendus
Eventech
Bänd
Gourmet Duo
Florstika
Ahti Lyra, Masha
Paberikunst
Age Kogerma, Pulmapisik
Pulmatort
Supertort
Käsitöötrühvlid
Chocelite
MUAH
Darja Tamm
Puilmakleit
NYMF moestuudio
Peigmehe ülikond
Gowry Style House

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610