Kuldne sügis Kõltsu mõisas

27.10.2018

Egle ja Jevgeni pulmapäev leidis aset sügise kõige kaunimal ajal, oktoobri lõpus. Loodus oli tegemas aasta viimast kaunist kummardust enne talvist puhkepausi ning see vaatemänguline aeg Eesti looduses inspireeris meid ja pruutpaari looma ühe tõelise kuldse sügispulma. Isikupärast inspiratsiooni saime visuaalse lahenduse loomisel ka pruudi ametist – matemaatikaõpetajana töötava Egle soov oli näha pulmas erinevaid geomeetrilisi kujundeid.

Hubane ja intiimne Kõltsu mõis oli ideaalseks paigaks sellele väiksemat sorti pereringis pulmapeole. Südamlikult liigutava ja vabastavalt lõbusaid hetki pakkuva tseremoonia viis läbi Kõltsu kaunil klaasverandal Janek Pallase. Peomeeleolu hoidis üleval särtsakas õhtujuht Vahur Jüris ning tantsulusti pakkus ideaalne pulmabänd Dance-O-Phones.

Värvilised sügislehed kaunistasid lisaks Kõltsu mõisa akendest paistvate loodusvaadete ka peosaali. Sügavpunastes, kollastes, oranžides, kuldsetes ja pruunides toonides sajad küünlad heitsid oma romantilist leeki värviliste sügislehtede vahel ning isegi kohad peolauas olid markeeritud nimeliste sügislehtedega.

Loe ka suuremast tõeliselt õdusast sügispulmast Tallinnas.

Korraldus ja visuaal
Celebrate Group
Fotograaf
Evelyn Kungla
Õhtujuht
Vahur Jüris
Paaripanija
Janek Pallase
Peokoht
Kõltsu mõis
Toitlustaja
Carmen Catering
Pulmatort
Grete Gurmee
Muusikud
Dance-O-Phones
Florist
Artishok
Kalligraaf
Tähtede Seis kalligraafia
Puidust laserlõikus
Mäerand Grupp
Peoinventari rent
Kõvernael

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610