Janne ja Marguse õdus sügisromantika

15.10.2016

Janne ja Margus teadsid kohe algusest peale, et tahavad abielluda just sügisel, sest sügis on nende lemmik aastaaeg! Nad teadsid, et tahavad oma pulmapäeval nautida sügisvärvides loodust, karget õhku, sooje jooke- ja inimesi, küünalde ning sügisandide loodud külluslikku hubasust. Meie olime kahe käega kõigi nende ägedate ideede poolt ja julgelt võime väita, et see oktoobrikuu päev on üks meie kõigi aegade lemmikpulm oma sooja ja armsa pruutpaariga, kes julges erineda ja usaldas meid nii palju selle kõige teostamisel!

Hubaselt romantiline, kuid mahukas Kadrioru restoran Köleri 2 sobis pruutpaari ootuste ja soovitud õhustikuga ideaalselt. Janne ja Marguse soov oli, et oleks suur ja perekeskne lõbus pidu, kus eriliselt tunneksid ennast mitte ainult pruutpaar ise, vaid ka kõik väikesed ja suured pulmakülalised. Janne ja Margus seadsid ennast valmis eraldi tubades, vanalinna butiikhotellis Savoy ja kohtusid enne pulmapidu ilupildistamiseks Dominiiklaste kloostri aias. Margus oli võlvialused kaunistanud küünaldega ja esimene kohtumine oli mõlemale tõeliselt liigutav! Sealt sõideti juba koos stiilse vana Volgaga tseremooniale.

Pulmatseremoonia toimus peokoha imearmsas tagaaias, mis sai muudetud romantiliseks sadade küünalde ja tulukestega. Et tseremoonia toimus väljas, tahtsime külalistele õues olemise võimalikult mõnusaks teha. Pruutpaari ootuses jagati kruusidega sooja teed, millele võis lisada ka sortsu kangemat – „Pulma ainust ametlikku külmapeletajat“. Samuti hankisime hulga ilusaid pleede, mida sai ümber võtta ning nii mõnusasti peo ajalgi terrassi nautida. Värsket abielupaari õnnitleti säraküünalde saatel.

Lilli pulmas peale pruudikimbu ja peigmehe rinnanõela ei olnudki. Aga olid hoopis lustakad minikõrvitsad, punapõsksed õunad, käbid, tõrud, sammal, sügislehed ja –marjad ja sadu küünlaid. Pruudiga koos lasime loovusel ja ideedel vabalt möllata, kasutades kõike seda, mida sügisesel loodusel on pakkuda. Tulemus ületas kõik planeerimisel nähtud inspiratsioonifotod ja ettekujutused! Palju sai planeerimise käigus jagatud fotosid järjekordsest valminud projektikesest. Looduses inspiratsiooni ja materjalide kogumiseks tehtud jalutuskäike sai hulganisti. Janne ise tegi igale külalisele tänumeeneks pisikesed armsad sukulendiga potikesed. Torkasime potti grillitikuga kaardi – nii olid ka olemas isikupärased kohakaardid. Ka lauaplaan sai lahendatud suurte sukulendipottide sisse “istutatud” laudkondadega.

Suuremate külaliste meelt lahutas oma hoogsate funky rütmidega Funkifize Lauri Pihlapiga ning õhtujuht Hannes Hermaküla, kes hoidsid kogu õhtu tempo laes ja inimesed toolidelt üleval ning õhtu möödus lennates. Lastel oli melust eemal mõnus mängunurk koos toreda lapsehoidjaga, seal juures ka oma suupistete- ja morsilaud. Tänumeenena said lapsed maitsvad ja tervislikud õuna-kaneeli käsitöökommid Pitsu Maius. Samuti lõbustas külalisi fotobox, mis pakkus nii väikestele kui suurtele palju meeleolukaid hetki. Poseerimiseks oli valik lõbusaid aksessuaare. Kinnitasime kabiini seinale nöörid mini pesulõksudega, et soovijad saaksid oma jäädvustusi teistega jagada, piltide vahele riputasime mõned värvilised sügislehed. Et külaliste raamatu täitmine ei oleks vaevaline kohustus, valisime raamatuks mustade lehekülgedega fotoraamatu, kuhu sai tehtud pildid liimida ning lisada kõrvale valge markeriga häid soove pruutpaarile. Fotoraamatut täideti väga heal meelel!

Kaneeli, karamelli-õuna ning porgandi-toorjuustu koogikesed, muffinid ja makroonid Supertordilt olid serveeritud kõrval saali kardinate varjus külluslikuks üllatus-magusabufeeks, kus sügise võlusid sai nautida nii maitsemeelte kui silmadega. Pruutpaari sümboliseerisid armsad loori ja kaabuga söödavad käbikesed puidust alusel muffinitordi tipus, lauda kaunistasid veel meie valmistatud kaneelipulkadest ja õuntest küünlad, käbid ja tõrud. Külalistele jäi Janne ja Marguse pulmast enim meelde soe, mahe ning pingevaba õhkkond ja vägev magusalaud.

Janne ja Margus soovitavad tulevastel pruutpaaridel kindlasti konsulteerida pulmakorraldajaga, isegi kui on tunne, et ei ole abi vaja ning kõigega saab ise hakkama, sest professionaalne nõu annab nii palju kogu üritusele juurde. „Jäime väga rahule oma otsusega teha pulm, mis oli täpselt meie nägu. Kogu pulmapäev oli väga meeliülendav kogemus.“ Veel soovitab Janne teatud asjadelt mitte kokku hoida ning toob näiteks videograafi. Mõned päevad peale pulmi oli kõige fantastilisem tunne saada kätte esimene lühike lõik pulmavideost ning esimesed pulmapildid!

Pulmakorraldus ja visuaalnelahendus
Pulmakorraldaja.ee
Fotograaf
Laura Strandberg
Videograaf
Henry Talvik, Tomvar
Õhtujuht
Hannes Hermaküla
Pastor
Kalle Kõiv
Peokoht ja catering
Köleri 2
Bänd ja DJ
Funkifize ja Lauri Pihlap, DJ Ronald Väli
Tahvlikunst
Mari Hüvato käsitöö ja disain
Photobooth
Booth
Magusalaud
Supertort
MUAH
Õnne Rudi
Pruudi peaehe
by Katriin
Pulmakleit
Häli Veskaru
Peigmehe ülikond
Stockmann SAND, vest Häli Veskaru

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610