Merilini ja Marki muinasjutupulmad
Kõltsu mõisapargi roheluses

20.07.2019

Naljaga alati räägime kõigile, et otsus abielluda tuli Brexiti tõttu. Tegelikult on seda väga raske kirjeldada! Vot oli selline tunne, et selle inimesega tahaks elu lõpuni tõesti koos olla!
Pulmade planeerimiseks võtsime kõvasti aega. Esiteks sellepärast, et elutempo on kiire ning olime pidevalt töö tõttu reisimas, kuid ka sellepärast, et saaks pulma planeerimise protsessi nautida.

Meie pulmade visiooniks ja inspiratsiooniks oli roheline muinasjutuline mets. Samas, kuna üle poolte meie külalistest tulid välisriikidest, oli meie jaoks oluline, et külalistel oleks mugav ööbida ning lihtne pulma tulla. Kuidas aga leida rohelust ning metsikust nõnda, et see mugavustest liiga kaugel poleks ning kübaratega Inglise daamide jaoks liiga ekstreemne poleks?
Seal aitasid meid Pulmakorraldaja tiim ning florist Ahti Lyra.

Kõige meeldejäävam hetk pulmas oli meie mõlema jaoks tseremoonia. Ka külalisi ei jätnud see külmaks – suured mehed, silmad märjad. Marki kõne oli ka paljudele meeldejääv ning inglased olid väga vaimustuses toidust. Need kolm teemat tõstatatakse siiani, kui jutt jälle meie pulmadele läheb.

Lõppkokkuvõttes sai kõik nii, nagu unistasime, aga sai ka leitud viise, kuidas kokku hoida.  Meie jaoks läks pulmapäeval tõesti kõik nii, nagu planeeritud. Eks sellepärast me pulmakorraldaja valisimegi, et saaksime ise koos pere ja sõpradega pidu nautida ja ei peaks muretsedes ringi jooksma ja toimetama. Isegi kui mingisuguseid vimkasid vahepeal juhtus, jäi see meie jaoks märkamatuks. Ja sellepärast me alati soovitamegi sõpradele, kes abielluvad, et kui vähegi võimalik, siis endale korraldustiim appi võtta, igati väärt kulutus.

Meie soovitame tulevastel pruutpaaridel võtta üks hetk kahekesi ja kogu selle pulmamelu keskel korraks eemale minna ja nautida seda hetke. Jäta meelde, mis lõhnad ümber on, mis helid ja valgus. Lihtsalt, võta see hetk, et koos oma kaaslasega tekitada üks mälupilt sellest vahvast melust ja päevast ning võtke teineteise jaoks aega, sest see päev läheb nii ruttu!

Vaata ka üdini elegantset telgipulma Lõuna-Eestis, Wagenkülli lossi aias

Korraldus ja visuaal
Celebrate Group
Fotograaf
Ingrid Lauringson ja Celebrate Group
Videograaf
TomVar, Toomas Vardja
Õhtujuht
Taavi Puuorg
Tseremooniameister
Taavi Puuorg
Pruudi kleit
Versal Wedding
Pruudi ja pruutneitsite aksessuaarid
Bloom and Pearl
MUAH
Evelyn Kuldkepp
Peiu ülikond
Moss Bros.
Peokoht
Kõltsu mõis
Peotelk
Extrahaus
Toitlustus
Tervise Catering
Pulmatort
Ristikheina Kohvik ja Prisma kondiitrilett
Peoinventari rent
Kõvernael, Mäerand Grupp, Reserv
Bänd
James Wertz World Project
Valguslahendus
EKDesign, Eventech
Florist
Ahti Lyra
Pulmagraafika
Age Kogerma, Pulmapisik

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610