Ööklubi ja gurmeerestoran keset metsa – Merily 35

22.02.2021

Ajal, mil kõik on peapeale pööratud, siis on kõige olulisem aega väärtustada ja olla koos oma kallite inimestega.
Covid – 19 proovis ka seda võimalust ära võtta ning taunis koosolemist, seda eriti siseruumis. Suvel soojaga ei ole probleem oma inimestega õues kohtuda ja tähistada, kuid mida teha talvel, krõbeda külmaga?

Meie meeskonna Merily otsustas, et ta ei jäta oma 35 aasta saabumist tähistamata ning kutsub oma lähedased inimesed krõbeda külmaga rappa räätsamatkale.
Seiklus – ja matkafirma 360 kraadi ootas kõiki metsa ääres, jagas laiali räätsad ja mitme tunnine matk sai alata. 

Matkalt tagasi tulles tabas külalisi aga üllatus – keset metsa oli üles seatud hubane ja tuledest särav laagripaik. Esimese asjana ulatas metsagurmee Maitseelamuse Koda ühe šnapsi, mis oli serveeritud katseklaasi ja pidu sai alata.

Maitseelamuse koda pakkus head ja paremat, mis valmis otse lõkkel. Kogu toit oli Eesti oma toorainest valmistatud ning peakokk Tauno lisas igale poole ka metsa enda värskeid maitseid ja ürte. Kogu õhtu podisesid teekannud lõkke kohal ja külma ei tundnud mitte keegi. 

Sellega aga asi ei piirdunud…Üks hetk saabus metsa ledvalguse saatel muusika ja saksofonist Henri Aruküla ning lõkkeplats muutus sekunditega ööklubiks, kus tantsiti nii nagu keegi ei vaataks. 

Õhtu lõpetas gurmeerestoran, tehes pipikombel pannkooke ja rääkides metsalegende. Krõbedale külmale hoolimata lasti valla oma häälepaelad ning veebruarikuu talveõhtu oli saanud hoopis teise tähenduse. 

Kokkuvõte – kõik on võimalik, julge vaid unistada ja see välja öelda, küll meie hoolitseme juba muu eest!

Loe siit mida põnevat võiks veel talvel ette võtta!

Korraldus ja visuaalne lahendus
Celebrate Group
Metsa gurmeerestoran
Maitseelamuse Koda
Renditooted
Kõvernael
Fotograaf
Taago Heinmaa

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610