Kerli-Kristini ja Taavi romantiline linnapulm

21.07.2021

“Kogu päev oli meie peegeldus. Pärast pulmi küsides ka perelt mõtteid, siis kõik jäid päevaga rahule ja korduvalt kuulsime, et tegemist oli kõige ilusama ja mõnusama pulmaga kus nad käinud.” – andis pruutpaar tagasisideks. Ka meie sõnul oli see üks lemmikuid pulmasid – nii soe, ilus ja südamlik.

Tseremoonia viidi läbi Viimsis mere ääres ning edasi liiguti Mon Repos restorani. Pulmalistele pakkusid meelelahutust Meelis Kubo ning Tanel Padar.

Pulma planeerimise lugu abiellumise eel ja sel päeval pruutpaari kogemuse põhjal:
2020. aasta detsembri lõpus võtsime vastu otsuse ja leidsime kiiresti endale meelepärase kuupäeva abiellumiseks järgmisel suvel. Valituks osutus 21.07.2021. Kihlatud olime otsustamise hetkeks olnud 1,5 aastat. 2021 jaanuari alguses võtsime ühendust Celebrate Groupiga ja sellest hetkest hakkas planeerimine.

Kokku oli planeerimist 6 kuud. Esimesel kohtumisel andsime esimesed mõtted ja suunised kohtade, lillede ja värviskeemi osas. Tasub ka mõelda asjadele, mida kindlasti ei taha. Tseremooniaks soovisime mereäärset kohta, kus oleks ka piisavalt privaatsust. Paar nädalat hiljem külastasimegi ainsa kohana Viimsi vabaõhumuuseumit, mis täitis soovitu ideaalselt. Peoks soovisime restorani, mis oleks meie seltskonna jaoks piisavalt suur, samas hubane ja pakuks hea toiduelamuse. Valituks osutus Mon Repos Kadriorus. Lisaväärtust andis ka kodule lähedane asukoht ja meie 1,5 aastane poeg sai peolt varem koju minna. Pojaga tegelemiseks võtsime appi lapsehoidja, Celebrate Groupi haldjas Maarja-Liisi. Pulm oli perekeskne ehk ainult kõige lähedasemad pereliikmed olid kutsutud, kokku oli meid 15. Korraldamise algusest peale teadsime, et me tahame kvaliteetseid teenuseid ja selle eest ka olema valmis tasuma. Ühed olulisemad kulutused olid kindlasti foto- ja videograaf, sest need mälestused jäävad omal kujul alles. Kogu pulmapäev möödus nii kiiresti ja Sandra Palmi kvaliteetsed fotod ja Kristo Veertee video aitavad sellesse päeva tagasi minna, meenutada neid erilisi hetki. Pruudina võttis silma märjaks oma isa käevangus peigmehe poole kõndimine, taustaks kaunis meloodia – väikse tüdrukuna unistatud hetk, ja mul on võimalik seda üha uuesti kogeda.

Kogu päev oli meie peegeldus. Pärast pulmi küsides ka perelt mõtteid, siis kõik jäid päevaga rahule ja korduvalt kuulsime, et tegemist oli kõige ilusama ja mõnusama pulmaga kus nad käinud. Pulmaga tahtsime jätta ka neile elamuse, seda nii toidu, kujunduse kui meelelahutusega. Me ei rääkinud enne pulmi kellelegi, mis meil plaanis on, kuidas miski välja näeb. Arvati, et tegemist on lihtsalt tseremooniaga ja ühise einega restoranis. Lihtsast einest oli asi kaugel. Kõik detailid oli läbi mõeldud, meelelahutusprogramm. Aitäh Meelis Kubole ja Tanel Padarile! Vahvad seigad olid, kui peigmehe ema saabus tualetist ja rääkis, et järjekorras kohtas Tanel Padarit. Peigmees rääkis sissejuhatavat lugu järgnevaks ja ruumi astus mõistagi kitarriga Tanel Padar, siis pruudi ema nägu oli täis üllatust, et kas päriselt.

Mõeldes tagasi pulmadele, siis me ei muudaks midagi. Kõik oli nii nagu olema pidi. Korraldajatel on kogemus, teadmised ja oskused. Nad toetavad, oskavad soovitusi/ideid anda, visualiseerivad. Ühtlasi hoiad kokku oma aega, kindlasti ka raha ning säästad enda närvirakke ja saad öösel rahuliku südamega magada, sest sinu jaoks on pulmade korraldamine kontrolli all. Pulmapäeva saad täiega nautida ilma, et peaksid ajakava, ootamatuste vms pärast muretsema. Südamest soovitame!

Vaata ka privaatset pulmapidu, mille korraldasime Sardiinias!

Korraldus ja visuaal
Celebrate Group
Tseremoonia catering
Tervise catering
Tseremoonia läbiviija/notar
Karl-Eerik Jäetma
Õhtune pidu ja catering
Mon Repos
Pruudi kleit ja aksessuaarid
Lilli Jahilo
Peigmehe ülikond ja aksessuaarid
Suitsupply
MUAH ja juuksed
Õnne Rudi
Fotograaf vol 1
Sandra Palm
Fotograaf vol 2
Taago Heinmaa
Videograaf
Kristo Veertee
Mustkunstnik
Meelis Kubo
Bänd
Tanel Padar
Florist
Peter Boeijkens
Renditooted vol 1
Klinkberg
Renditooted vol 2
Different
Renditooted vol 3
Kõvernael
Graafiline disain
Sipelga's Letter

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610