Jõuluhõnguline talvepulm Moostes

22.12.2019

Detsember – imede ja rahu aeg. Mis võiks olla veel maagilisem kui sellel kuul oma armastust tähistada ja lausuda üksteisele “jah” sõna.
Just selle äratundmiseni jõudis ka meie armas pruutpaar…

Maire ja Indrek on juba aastaid elanud välismaal, ka nende kihlumine leidis aset Kopenhaagenis ning algselt tundus tore mõte olevat abielluda üldse Barcelonas, mere kaldal lossis…Peagi mõistsid nad aga, et nende kõige lähedasemad ei saaks sel juhul pulmast osa võtta ning tundsid, et ükski vaade või visuaalselt ilus hetk, ei kaalu üles perekonna kohalolekut. Seega tundus Eesti südasuvi parim aeg ja koht…

3 kuud pulmadeni

Ühel päeval sattusid nad nägema imekauni talvepulma pilte ning jõudsid äratundmiseni – just see oli see, mida nad soovisid! Samuti olid jõulud aeg, kui sõbrad üle maailma tulid kodumaale puhkama ning ka välismaa sõpradele tundus lumine Eesti põnev.

Kolm kuud enne planeeritavat pulmapäeva, kirjutasid Maire ja Indrek pulmakorraldajale.  “Tundsime kohe, et kuigi oleme mõlemad projektijuhid ja teame, kuidas asjad organiseeritud hoida, vajame kindlasti kedagi, kes meid pulma korraldamisega aitab ning laseb meil ning lähedatestel pulmapäeva täiel rinnal nautida! Niisiis kirjutasime Merilyle ning mõne päeva pärast oli meil juba videokõne pulmakorraldaja meeskonnaga. Pärast kõne tundsime, et meil oli veel parem ülevaade oma soovidest ja eeldatavast eelarvest. Edasine protsess läks juba kiiresti ning enne kui arugi saime oli aeg sammud kodumaa suunas seada, et elu üks olulisemaid „Jah“ sõnu öelda,” muljetab pruutpaar.

Luksuslik talvepulm

Pruutpaar unistas  “luksuslikuks talvemuinasjutust”, samas soovisid nad, et minimalistlik joon säiliks. “Enne pulmi veetsime meeletuid tunde Pinterestis, otsides põnevaid visuaalseid lahendusi. Koostöös pulmakorraldaja tiimiga leidsime väga ägedaid ideid, mis said kõikidelt külalistelt palju kiidusõnu. Näiteks otsustasime lauanumbrite asemel tuua välja riigid, kus oleme elanud/reisinud, ilutulestiku asemele tegime merevaigu lõkke tseremoonia, pärast esimest tantsu kutsusime kõiki jenkat tantsima ning väsinud “tanstujalgadele” pakkusime susse. Kõige popimaks ideeks külaliste seas aga osutusid meie kesköö snäkid – miniburgerid ja pelmeenid!” meenutab pruut. 

Kõige olulisemad hetked pulmas – nii külalistele kui pruutpaarile

“Meie jaoks oli kõige olulisem, et tseremoonia oleks filmilikult ilus ja emotsionaalselt siiras… Edasine õhtu oleks põnev ning kustumatu mälestus meie külalistele.” räägib pruutpaar. “Kõige rohkem jäi meile meelde just tseremoonia, mida viis läbi Peep Ain Saar ja meie esimene tants, kus tundsime, et aeg peatus ning olime ainult meie kaks oma kõige armsamate inimeste keskel.
Südamesse läksid kõige kallimate kõned ning mälestus, kuidas rokkisime varajaste hommikutundideni. 

Külaliste kiidusõna pulmade kohta kuuleme veel senimaani – ahhetama panevad lilleseaded, Trio Comodo bänd, õhtujuhi Taavi Puuoru läbi viidud tegevused…” 

Soovitused abielu planeerivale pruutpaarile: 

  • On väga oluline, et teie pulmameeskond omaks teiega samu väärtusi. Oma ala tegijaid on palju aga lõpuks loeb, kuidas te inimestena kokku sobite ning kuidas nad teid pulmapäeval tundma panevad. Kui tiim on tugev, saate rahumeeli ilma muretsemata ilusaid hetki nautida. 
  • Investeerige pulmakorraldajasse! 
  • Investeerige foto –  ja  videograafi, sest need on mälestused, mis aastateks teiega jäävad. 
  • Mõelge, mis on just TEILE oluline. Ärge mõelge, mida tavaliselt tehakse või kas see meeldiks teie sõpradele või sugulastele. See on TEIE päev. Teie armastuse lugu. Tähistage seda täpselt nii nagu teie seda soovite.
  • Ärge unustage protsessi ennast nautida, sest see on unikaalne ja ei kordu. Lõpptulemus on oluline, kuid teekond sinna samuti
  • Võtke paar päeva enne pulmi iseendale, veetke aega koos, mõelge sügavamalt, miks te abiellute ning mida see päev teie jaoks tähendab. 

Loe ka glamuursest Vihula talvepulmast. 

Korraldus ja visuaal
Celebrate Group
Videograaf
Maero Pukk
Paaripanija
Peep Ain Saar
Pulmaisa ja DJ
Taavi Puuorg
Tseremoonia ja pulmapeo bänd
Trio Comodo
Florist
Pulmalill
Pulmatort
Urmas Jalakas
MUAH
Marlene Altmäe
Dekoratsiooni ja mööbli rent
Different, Kõvernael, Peopiigad, Reserv
Graafiline disain
Sipelga Letterpress
Puidust laserlõikus
Woodyart
Pruudi kleit
Maggie Sottero, Olivia Bottega
Peigmehe ülikond
Hugo Boss
Peokoht ja toitlustaja
Mooste Viinavabrik
Ettevalmistus hotell
Lydia Hotell

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610