Liisi ja Lauri talve võlumaa

28.01.2017

Just nii armsad ja soojad inimesed nagu on Liisi ja Lauri sobivad ideaalselt oma pulmapidu külmas jaanuaris pidama! Nende pulmapidu oli sädelevalt kaunis, südamlik ja täis armastust.

Pulmamõtteid olime mõlgutanud juba paar aastat, kui mööda Eestit ning ka Euroopat ringi reisides olime avastanud huvitavaid kohti, kus end millalgi abiellumas ja pidu pidamas nägime. Paraku leidus alati mingi põhjus, miks me päris planeerimiseni ei jõudnud ja pidu aina edasi lükkus. Läinud suve algul ei näinud me enam ühtegi takistust ning tundus, et nüüd võiks teema tõsisemalt käsile võtta. Kuna olime selleks ajaks juba kuus aastat koos olnud ning meil oli ka kaks last, siis pidasime oluliseks, et kogu pere kannaks ühte ja sama perekonnanime. Otsus sai langetatud juunikuus ehk seitse kuud enne pidu. Paljud küsivad, et miks me oma pulmad just talvel pidada tahtsime. Vastus on meie jaoks väga loogiline – soovisime, et see kuupäev oleks eriline ja ei kaoks teiste suurte pidustuste vahele ära, mida suvel on pea igal nädalavahetusel. Nii on meil edaspidi talvel üks väga eriline tähtpäev, mida tähistada.

Planeerimist alustasime peokoha valikust. Selle juures sai otsustavaks piisavate ööbimiskohtade olemasolu – majutada oli vaja umbes 80 inimest ning sellist võimalust ei paku talvisel ajal just väga paljud kohad. Olime Vihulasse ka eelnevalt sattunud ning see oli meile hästi meelde jäänud. Kogu kompleks on täielikult renoveeritud ja toimib 100%, samas on sinna jäänud piisavalt ajalugu, mis tähtsaks päevaks mõnusa ja eheda olustiku tekitab. Teiseks väga oluliseks komponendiks pidi meie pulmas olema bänd. Soovisime esinemas näha Birgitit ning nii meie kui ka külaliste arvates oli see kogu õhtu jooksul parim üllatus ja valik. Tema repertuaar sisaldas kõike, mida üks pulmapidu vajab; esindatud olid nii tantsulood kui ka kaunid pisarakiskujad ning laulda said ka pidulised. Kolmandaks – kindlasti ei tohiks järeleandmisi teha Pulmaisa koha pealt. Väga oluline on ühine keel leida juba esimesel kohtumisel. Meie väljavalituks sai Tõnis Milling, kes rahva kiirelt käima tõmbas, kõigile vahvaid üllatusi pakkus ning meie peo eriti meeldejäävaks kujundada aitas.

Pulmade stiili aitasid meil paika panna Pinterest ja Pulmakorraldaja. Kuna erinevaid ideid oli meil algselt väga palju, siis oli tuli leida üks kindel tee.  Teemaks sai talvine glamuur – väljapeetud ja pidulik. Pulmavärvideks valisime valge, roosa ja kuldse. Oleme ülimalt tänulikud, et Pulmakorraldaja meid inimesteni juhatas, kes neid ideid kutsete, floristika ja muu dekoori näol teostada aitasid. Kõik sai väga omanäoline ja kordumatu. Siiani tundub väga uskumatu, et meil oli jaanuarikuus pruudikimbus esindatud sirelid ja pojengid.

Kingisoovi üle me väga pikalt pead ei murdnud. Olime kohe alguses üsna kindlad, et see võiks mahtuda ümbrikusse, sest just nii pidasime võimalikuks teoks teha ühe oma suure unistuse. Küll aga tahtsime erinevalt lahendada lillede küsimuse, et kauneid õisi külmal ajal pika transpordiga mitte kurnata. Taaskord pakkus sobiva lahenduse meile Pulmakorraldaja. Sobivaks variandiks said pühendusega raamatud, mis nüüd igaveseks meie riiulile kaunist päeva meenutama jäävad.

Kõige liigutavamad hetked leidsid meie pulmas aset tseremoonia ajal. Birgiti laul, Kalle Kõivu kõne, pruutneitsid ja peiupoisid seismas meie kõrval ning poja sõrmusepadja toomine – kõik see oli nii ilus ja eriline. Meeldejäävaks kujunes ka see, kui meie tütar täpselt enne “jah” -sõna ütlemist vanaema pärlikee purustas ning pärlid ükshaaval haudvaikuses põrandale pudenesid.

Kui me saaks oma pulmad uuesti korraldada, siis me ei muudaks mitte midagi!

Pulmakorraldus ja visuaalnelahendus
Pulmakorraldaja.ee
Fotograaf
Krõõt Tarkmeel
Videograaf
Kristjan Kivistik, Stuudiopunkt
Õhtujuht
Tõnis Milling
Pastor
Kalle Kõiv
Peokoht ja catering
Vihula mõis
Valguslahendus
Funtime Showservice
Bänd ja DJ
Birgit & bänd, DJ Ronald Väli
Florstika
Kristina Hirv, Blossoms
Paberikunst
Age Kogerma, Pulmapisik
Pulmatort
Magusatuba

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610