Johanna ja Henri pulm

23.07.2021

“See tunne, et sa lähed oma pulmapeole ja isegi üllatud, kui ilus ja imeline kõik on, on vinge.” – sõnas pruutpaar.

Tõepoolest oli üks muinasjutuline pulm Alatskivi lossi maadel!

Miks ja kuidas otsustasite abielluda?
Teadsime alati, et ühel päeval me abiellume. Kui lähenema hakkas 10 koos oldud aasta tärmin, siis tundsime, et nüüd ongi käes see õige hetk.

Kui pikk oli teie pulmade planeerimise protsess?
Meie pulmade planeerimise protsess oli umbestäpselt 1 aasta. Hakkasime planeerimiseks pidama hetke, kui teadsime kindlalt, et nüüd teeme pulmad ära.

Mis oli teie pulmade visioon/teema? Kuidas te ideed ellu viisite?
Meil olid mõlemal mingid kindlad pildid või ettekujutelmad ning nende ümber hakkasime vaikselt pulmakorraldajate abiga oma imelist pulmapäeva ka looma. Väga palju oli abiks Pinterest ja erinevate ideede lahti rääkimine ning äratundmise hetked, kuni lõpuks olimegi SELLE ÕIGE juures.

Kas pidite tegema plaanides ka olulisi järeleandmisi?
Kuigi meil olid teatud unistused, siis olime terve planeerimise protsessi jooksul väga rahulikud ning lasime paljudel asjadel ka ise juhtuda. Tagantjärgi julgeme öelda, et ainult nii saigi planeerimise protsessi täiel rinnal nautida.

Milline oli teie kingi- ja lillesoov külalistelt? Miks lahendasite selle küsimuse just nii?
Palusime oma kallitel külalistel toetada meie pulmareisi fondi. Samuti palusime lilli ning kingitusi mitte pulmapäevaks kaasa võtta. See oli nii õige lahendus, sest ima igasuguse stressita, et mis saab hiljem kingitud lilledest või kingitustest, saime rahuliku südamega kulgeda pulmadele järgnenud päeva.

Rääkige enda pulmakoha valikust. Mis oli peamiseks kriteeriumiks valiku tegemisel?
Meie pulmad leidsid aset suvel ning teadsime, et soovime olla avatud ja helges paigas. Kiiresti mõistsime, et meie külaliste arvu juures, milleks oli 130, ei ole Eestis valikuid palju. Telgi lahenduseni jõudsime üsna ruttu, aga edasi läks põnevaks, et kuhu telk ka püsti panna. Kaalusime ideed, et püstitada peotelk suvekodusse, aga saime aru, et meie külaliste arvu juures on lisaks tähtis ka infra olemasolu. Nii jõudsime üsna ruttu Eesti losside ja mõisade listi juurde. Alatskivi loss on meid tegelikkuses saatnud juba aastaid ja on meie kõige lemmikum. Algselt ulmelisena tundnud mõte, et pulmad Alatskivi lossi ees pidada, saigi lõpuks teoks. Celebrate Groupiga on KÕIK võimalik!

Mida teeksite täna pulmade planeerimisel teisiti?
Tõsimeeli… me ei muudaks mitte midagi! Meie pulmade planeerimisest kuni tseremooniani välja sujus kõik nii imeliselt ja nauditavalt. Meie eest kanti suurepäraselt hoolt!

Kõige liigutavam hetk pulmas?
Terve päev algusest lõpuni oli niivõrd emotsionaalne, et pruut nuttis õnnest ja rõõmust kuni õhtuni välja. Kindlasti jääb alatiseks meelde esimene hetk, kui lõpuks Peebu ees kokku saime ning meie pilgud reaalsuse kinnituseks kohtusid, sest suurim unistus hakkaski tõeks saama.

Mis hetked jäid teile ja külalistele enim meelde?
Tegime väikese ristküsitluse ja selgus, et enim jäi meelde loss ning armunud pruutpaar.

Mille peale olite nõus pulmas kõige rohkem kulutama ning mille pealt olite nõus vajadusel kokku hoidma?
Meie jaoks oli kõige tähtsam, et pulmas oleks hea söök ja hea jook. Tundsime, et see on kategooria, kus me ei ole nõus tegema mitte ühtegi kvaliteedi alandust. Samuti oli meie jaoks enne planeerima hakkamist bändisoov ning pulmaisa. Kõige muu osas lasime elul juhtuda ning kõik juhtuski kokku IDEAALNE!

Millised üllatused tabasid teid pulmapäeval? Läks kõik täpselt nii nagu planeeritud?
Üks päev enne pulmapäeva läksime Alatskivile kohale ning jäime sinna ka juba ööseks. Tegime terve pulmakorraldajate meeskonnaga maailma armsaima õhtusöögi ning pärast seda asusime kõik oma ametipositsioonidele. Mida hilisemaks läks, seda rohkem mõistsime, et õhtu läheb jahedaks, kuigi oli 22. juuli! Andsime oma hirmust Merilyle ja Taagole teada ning pulmapeoks olid meie purjetelgis ka soojenduslambid. Oli hirm, tekkis mure ja järgmisel hetkel sai see juba lahendatud! Kõige muu osas oli meie pulmapäev perfektne.

Mida soovitate tulevastel pruutpaaridel pulmade planeerimisel kindlasti silmas pidada?
Esimene ja kõige raskem otsus meie jaoks olid: pulmakutsed ja sellega kaasnev stilistika. See tundus nii suur ja tähtis samm, sest sellest saab ju juba aimu, mis on pulmateemaks ja kuidas see maailma kõige tähtsam päev hakkab üleüldse välja nägema. Pärast esimesi ja ainukesi pisaraid pulmakorralduse juures mõistsime, et pole mõtet üle mõelda. Pulmad on tegelikult iseendale ja seda tuleb korraldamise protsessis aeg-ajalt meelde tuletada, sest pulmapäev näeb välja täpselt selline, kui õnnelik on pruutpaar. Nautige, tundke rõõmu ja ärge muretsege, kõik läheb niikuinii hästi!

Miks võtta appi pulmakorraldaja?
Celebrate Group on täielik oma ala professionaalide tiim. Me tundsime esimesest hetkest peale, et meid kuulatakse, meid mõistetakse ja meie jaoks üritatakse teha täielik maksimum. Nii ka tegelikkuses oli! See tunne, et sa lähed oma pulmapeole ja isegi üllatud, kui ilus ja imeline kõik on, on vinge. Pulmapäeval on korraldustiim asendamatu, sest ilma nendeta ei oleks me kindlasti tervet abiellumise protsessi saanud niimoodi õnnelikult nautida. Meelerahu, kvaliteedi märge ja suured sõbrad eluks – on kindlasti meie pulmakorraldajate tähtsad nimetajad.

Vaata ka ühte imeilusat pulma Villa Müllerbeckis!

Korraldus ja visuaal
Celebrate Group
Pruudi kleit ja aksessuaarid
Kristi Bridal
Peigmehe ülikond ja aksessuaarid
Suitsupply
MUA ja juuksed
Gerda Miller
Fotograaf vol 1
Stina Kase
Fotograaf vol 2
Alina Birjuk
Pastor
Peep-Ain Saar
Pulmaisa
Andres Torm
Bänd
2 Quick Start
DJ ja valguslahendus
Tõnis Kotsar
Florist
Ahti Lyra
Renditooted
Reserv, Kõvernael, Different, Kaunis Events, Klinkberg, Piigade Peoagentuur
Graafiline disain ja kutsed
Sipelga letterpress
Telgirent vol 1
Comfy Events
Telgirent vol 2
Extrahaus
Tseremoonia muusika
Kaisa Nõges ja Hanna-Liis Lao
Saksofonist
Henri Aruküla

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610