Peaesineja-Nublu ja Gameboy Tetris

Detsember 2019

Ühel vaiksel jõulukuu õhtul toimus Advokatuuri glamuurne, kuid raju jõulupidu, mis tõi kokku rekordarv advokaate- üle 500 ja pani Kultuurikatla seinad värisema. Õhtu peaesinejaks oli Nublu koos GameBoy Tetrisega, kes arusaadavalt ei jätnud kedagi külmaks ja tänu kellele oleks Musta Kasti seinad võinud olla ka kummist.

Loomulikult pakkusime aasta läbi intensiivselt töötanud advokaatidele ka muud meelelahutust ja lõõgastumisviise. Ürituse üheks eesmärgiks oli ühtsuse tekitamine ja meeskonnavaimu loomine. Selleks lõime tegevuse, kus osalejad said meeldivat vestlust aretades kohustuste ja pingevabalt leida üles inimesed, kes harrastavad nendega sarnaseid hobisid.

Lisaks pakkusime humoorikaid hetki tagurpidiprillide ja kirgi kütvate Djdega. Kõike seda saatsid loomulikult maitsvad söögid, head veinid ja mõnusad kokteilid. Peo ametliku osa lõppedes ei lõppenud aga advokaatide ägedalt peolt saadud tuhin ja kvaliteetset vestlust võis Tallinna linnamüüride vahel kuulda veel varaste hommikutundideni.

Korraldus ja visuaal
Celebrate Group
Peokoht
Kultuurikatel
Esineja
Nublu ja Gameboy Tetris
Fotod
Raul Mee ja Raigo Pajula
Catering
Event Catering
Tehnika
Eventech
Dj´d
Diana Dunkel ja Elton Lauring

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610