Sisekommunikatsioon, info- ja perepäevad

Meie suurim motivatsioon iga projekti korraldusprotsessi alguses on näha edukat lõpptulemust ja selle positiivset mõju ühiskonnale, ettevõtetele ja meie klientidele.

Sisekommunikatsioon

Sageli keskenduvad ettevõtted sellele, milline on nende kuvand väljaspool kontoriruume. Just täpselt sama oluline on aga ka see, mis toimub nende nelja seina vahel. Kui töötajad on rahul, õnnelikud ja motiveeritud, siis paistab see kätte ka klientidele ja üks eeldus edukuseks on garanteeritud.

Sisekommunikatsiooni saab täiendada mitmel viisil. Üheks oluliseks osaks on aga kindlasti erisugused motivatsiooniüritused. Kuigi palgatõstmine aitab suurepäraselt kergitada ka motivatsioonitaset, siis alati pole see võimalik ning tihtipeale ainult sellest ka ei piisa.

Hästi korraldatud motivatsiooniüritus tagab selle, et töötaja oleks rahul, rõõmsameelne ning saaks indu juurde ka oma igapäevase töö tegemiseks. Sellised ettevõtmised võivad olla vägagi mitmekesised. Päeva või nädalavahetuse võib saata mööda koolituste, workshoppide ja meelelahutuse saatel, kui võib ka korraldada otseselt tööga mitte seotud, kuid see eest meeskonnatööga tihedalt põimitud üritusi.

Oluline oleks, et kasu lõikaksid nii töötajad, kui ka tööandjad.

Infopäevad

Vahel tekib tunne, et ajad oma asja, kuid teised ei taha mõista, miks sinu tegevus on niivõrd oluline. Infopäevad on suurepärane võimalus selle mure lahendamiseks. Olgu tegu tervise-, keskkonna- või hoopis kinnisvarateemaliste infopäevadega, saab neid kõiki korraldada kaasakiskuvalt ja põnevalt.

Eduka infopäeva korralduse tagab läbimõeldult valitud asukoht ning põhjalik teavitus ürituse toimumisest. Kui tavaliselt on sellistel üritustel kohal vaid selle valdkonna eksperdid, siis alati saab infopäevasid korraldada ka nii, et kuulama tuleksid kõik, keda see teema veidikenegi võiks puudutada.

See annab ettevõtetele võimaluse aga jõuda oluliselt laiema ringkonnani ning oma sõnumit veelgi edukamalt levitada. Aitame viia teie mõtted ja ideed just nendeni, kes seda kõige rohkem vajavad!

Perepäev

Perepäevade eesmärk on muuta meeskonnad ühtsemaks, kaotada ära range piir töö- ja eraelu vahelt ning anda üks korralik motivatsioonisööst kõikidele oma töötajatele ning nende kõige olulisematele inimestele.

See pole koht koolitusteks vaid lõbusaks ajaveetmiseks. Miks mitte korraldada oma hinnatud töötajatele üks korralik peretsirkus, kus esinevad nii fakiirid, klounid ja žonglöörid? Või hoopis üks vahva avastusretk maakera südamesse? Sellised ettevõtmised jäävad meelde nii väikestele kui suurtele osalejatele ning mis saaks veel tööandjale olla parem, kui rõõmsameelsed ja motiveeritud töötajad!

Meie kliendid

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610