Hilissügisene pulm Ruhes

23.11.2019

Viljari ja Kaisa pulmapäeva hommikul oli meri peegelsile, päike paitas soojalt öisest külmast härmatanud kivisid ning linnud laulsid. Mitte miski ei reetnud, et tegemist oli novembri lõpuga – karge hilissügisega.

Kui perekond Põvvat autost välja astus, mängis pruudi õde saksofonil kaunist viisi. Külalised olid moodustanud säraküünaldes tunneli ning pruutpaar sai koos oma pisipõnnidega läbi selle pulmapeole astuda. Karge ilma peletamiseks ootasid nii külalisi kui pruutpaari Jägermeistri shotid – see oli ühe imelise pulmapeo algus, mida pruutpaar täna soojalt meenutab: “Terve pulm oli väga soe, hubane ja südamlik…Rahvas nautis, meie nautisime täiega ja pulmadest räägitakse siiani!”

Viljari ja Kaisa pulmapäeva planeerimine ei olnud traditsiooniline. Koos on nad olnud juba üle 10 aasta, neil on armas kodu ja kaks imelist Põnni. Abielu oli aga lükatud pigem kaugesse tulevikku. “Ühel kenal õhtul arutasime kodus, et igav on ja peaks midagi tegema, näiteks läheks registreerima ja hakkasime seepeale mõlemad naerma. Paar päeva hiljem tööl olles sai tulevane pruut telefonikõne tulevaselt peigmehelt, et läheks lõunatama. Lisaks lõunasöögile saime ka registreerimisele aja kirja pandud.☺”, meenutab pruut.

Seitse nädalat pulmadeni!

Pruutpaar taipas üsna pea, et soovivad kasutada pulmakorraldaja abi. Nad olid otsustanud, et ei lükka pidu kaugesse tulevikku, vaid abielluvad seitsme nädala pärast. “Alguses mõtlesime ise pulmad ära korraldada, kuid esimestel päevadel saime aru, et vähese aja tõttu ja ilma eelnevate kogemusteta ei ole see kõige mõistlikum idee. Lisaks tekkisid omavahelised erimeelsused, mis ei aidanud palju kaasa. Ideede elluviimiseks lõime käed Pulmakorraldaja tiimiga, kes lugesid meid kui raamatuid ja käisid välja imelisi lahendusi suurepärase peo jaoks.”

Pruutpaar otsustas enda jaoks prioritiseerida, mis on nende jaoks kõige olulisem ning millele võib vähem tähelepanu ja raha kulutada. Näiteks otsustas pruutpaar, et registreerivad oma abielu paar päeva enne pidu ning tseremooniat pulmapäeval enam läbi ei vii. Kõige olulisemal kohal olid Kaisa ja Viljari jaoks nende külalised – et neil oleks tore, söök oleks maitsev ja muusika paneks puusad nõksuma. “Pea kõik külalised rääkisid, kui mõnus ja soe pulm meil oli. Kõigil oli lõbus, tegevused olid naljakad, toredad, muusika oli super ja söök imeline!” Peokohaks sai valitud Ruhe, mis vastas kõigile kriteeriumitele – kvaliteetne toit, hea teenindus, hubane olemine ja Tallinnale lähedal. Esialgu plaanis pruutpaar pulma koos ööbimisega, kuid otsustas siiski peo lõpetada keskööl. See on nende sõnul parim otsus. “Terve õhtu kulges loomulikus rütmis. Kõik olid seda õhtut juba pikalt nautinud ja arvame, et hea pidu on see, mis on osatud lõpetada õigel ajal. Külalised võtsid sellest õhtust kaasa kõige parema,” muljetab peigmees.

Pruutpaar soovitab tulevastel pruutpaaridel pulmade planeerimisel kindlasti silmas pidada järgnevat:

a) Nautige oma pidu täiel rinnal! Palka abilised ehk Pulmakorraldajad, kes kogu selle korralduse enda peale võtavad. Vähem stressi, rohkem emotsiooni. Raha tuleb, raha läheb ☺

b) Õhtujuht on väga oluline! Tema hoiab kogu õhtut koos ja tunnetab inimeste tujusid ja soove.

Korraldus ja visuaal
Celebrate Group
Peokoht
Ruhe peokeskus
Pruudi kleit ja aksessuaarid
Kleidibutiik
Peigmehe ülikond ja aksessuaarid
Baltman
MUAH
Laura-Liisa Srubišek
Fotograaf
Helen Killandi - Fotokild
Õhtujuht
Taavi Puuorg
Mustkunstnik
Meelis Kubo
Fotoseina nimetähed
Woodyart
Bänd
Ska Faktor
Tort
Ristikheina kohvik
Florist
Ahti Lyra
Paberikunstnik
Tähtede Seis
Valguslahendus
Celebrate Group & EKD Design
Renditooted
Kõvernael, Beliiv Disain & Peopiigad

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610