Permanentse meigi rahvusvahelise konverentsi Afterparty Viikingite külas

(Sviatoslav Otchenash´i Tallinn Masterclass)

26.09.2021

Kahe päevasele rahvusvahelise permanentse meigi konverentsile järgnes legendaarne ja meeleolukas afterparty Viikingite külas.


Konverentsilt võttis osa ca 200 külalist 19 eri riigist üle kogu maailma, seega oli väga asjakohane viia neid tagasi viikingiteaega, mis on osa meie kultuurist ja lasta neil olla ise üks tegelastest selles ajas.


Etendus algas juba Hiltoni hotelli ees, kui külalistele tulid järgi bussid, mille juhid kandsid Viikingite kostüümi. Seejärel saabusid nad Viikingite külla, kus neid võtsid vastu muusikud, kelle pillimängu saatel juhatati külalised liputseremooniale.
Kui esimene pilt, mis külalistele avanes oli üsna rahulik – mõnus päikseline ala, DJ keerutas plaate ja pakuti tervitusjooki ning suupisteid, siis see, mis järgnes oli suur üllatus ning jäi meelde kõigile kui kõige legendaarsem ja unikaalsem sündmus, kus nad eales on olnud.

Üle jõe sõudsid ootamatult Viikingid, kes pidasid maha suure lahingu ning lipumasti heisati ettevõtte lipp meeste tantsu saatel. Seda kõike saatis autentne muusika ja hetkeks tundus nagu oleks sattunud ajamasinasse, mis on tagasi viinud mitmeid sajandeid.

Pidu jätkus suures peotelgis, mis oli dekoreeritud vastavalt teemale ning iga detail jutustas oma lugu. Olgu öeldud, et osad elemendid olid väga ajastutruud, kuna tulid otse antikvariaadist. Pildilt ei puudunud pealuud, vähevankrid, nahad, tünnid ega ka autentsed nõud. 

Külalisi kostitati hea söögiga, baarmenid shakesid kokku karastavaid kokteile ning viikingiteks kehastunud õhtujuhid, Koit ja Kaupo, lahutasid samal ajal külaliste meelt.
Loomulikult said osavõtjad ka ise katsetada, mis tähendab olla Viiking – visates kirvest, tagudes rauda kuumaks ning läbides naisviikingite kodurelvade loopimise töötoa. 

Õhtu kulminatsioon oli bänd Metsatöll, kes ei jätnud ühtegi lõunamaalast külmaks ning kutsuti korduvalt tagasi lavale. Lõppsõna jäi aga mürtsule ja paugule – nimelt Siimud esitasid püro – trummishow, mille taolist polnud keegi enne näinud ega kogenud. 

Külalised lahkusid öeldes, et tegu oli sajandi peoga. 

Sellised sündmused on Celebrate Groupi kirg, pakkudes klientidele kastist välja olemisi ja kogemusi. Kogu sündmuse ettevalmistusprotsess kestis ca 1.5 aastat, kandes endaga kaasas ka covid – 19 olukorda, mille perioodil on alati tagavaraks A,B ja C plaan.


Peo ettevalmistus koha peal võttis aega kolm pikka päeva, kuhu oli kaasatud suur tiim. Kummardus meeskonnale ja suurim tänu kliendile meid usaldamast. 

Loe ka järelpeole eelnenud konverentsist!

Korraldus ja visuaal
Celebrate Group
Peokohta ja Catering
Viikingite küla
Peotelk
Extrahaus & Comfy Events
Baar
Marko Hade & Taavi Meier
Viikingite show grupp
Tales of Reval
Fotograaf
Raul Mee
Videograaf
Infocus media oü (Alex Dg)
Muusika
Olde Hansa muusikud, Metsatöll; DJ Rando Hallik; Siim Koppel & Siim Jõgioja (trummid + püro)
Florist
Ahti Lyra
Valgus, heli ja lava
Eventech
Dekoratsioonide ja mööbli rent
Different, Kõvernael, Reserv, Viikingite küla, Peopiigad
Fotobox
Fotobox.ee

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610