Viimsi Vallavalitsuse pidulik aastalõpupidu

14.12.2022

14.detsembri südaööl võis Tallinna kesklinnas asuvast restoranist Härg näha lahkumas rõõmsaid nägusid. 

Restorani aknast sisse piiludes võis näha veel kokku pakkimata lava ja selle ümber askeldavaid muusikuid, suurt ja mahlaselt ehitud kuusepuud ning rahulolevate nägudega korraldajaid lahkujaile lehvitamas. 

Mis sündmusega oli tegu?

Kerime õhtu algusesse!

14.detsembri õhtupoolikuks sai restoran Härjast loodud hubane, glamuurne, pisut jõululik ja piisavalt pidulik ruum, et kostitada Viimsi Vallavalitsuse aastalõpupidu. 

Restoran Härg on oma olemuselt ideaalne koht selliste talviste sisesündmuste jaoks. Restorani sisustus on kaasaegne ja modernne, ent piisavalt hubane ja kutsuv, et soovida veeta seal üks mõnus, tavalisest pikem õhtupoolik. 

Lisaks restorani oma eripärale vürtsitasime ruumi veel erinevate toonidega – tummised lilleseaded granaatõuntega, tumerohelised pikad küünlad ja servjetid sulandusid ideaalselt ruumis asuvate tumepruunide ja maalähedaste puidutoonide ning tekstuuridega. 

Hubases-pidulikus ruumis sai sel õhtul nautida restoran Härja imelist menüüd. Neid maitseid kirjeldada on peaaegu, et võimatu – seda tuleb ise kogeda! 

Viimsi Vallavalitsuse külaliste eest hoolitses terve õhtupooliku vältel Kait Kall, kelle juhtimisel möödus aastalõpupidu tunnustades parimaid, staažikamaid ja säravamaid. Ning absoluutselt ei pääse me Kait Kalli puhul heast huumorist ja korralikust kõhutäiest naerust! Kait on paljude meie klientide südametesse pugenud oma vahetu energia ja professionaalse suhtumisega. 

Ja kuidas saakski üks aastalõpupidu mööduda ilma, et peolised saaksid jalga keerutada. Vastus on, et ei saagi! Lavale astusid meie armsad sõbrad koosseisust Trio Comodo. Vanad head ja uuemad lood, natuke nostalgiat, natuke poppi, veidi romantikat ja mõnusalt rokki! Just nende märksõnadega Trio Comodo oma publikut tantsutaski. Igal juhul oli back stage’i kardina vahelt piiludes näha, et tantsuplats oli koguaeg täis… 

Õnneks ei pea muretsema, et mälestused hoogsast ja tänulikkust täis õhtust niipea hääbuvad, sest lisaks fotograafile oli pidulisi jäädvustamas ka fotopeegel. Aitäh  polaroidide leiutajale! Tänu neile saab loetud tundideks loodud maagiat veel pikalt meelde tuletada!

Loodame, et hilisõhtul merevaigutseremoonial õhku paisatud soovid täituvad uue aastanumbri sees võluväel! 

Aitäh Viimsi Vallavalitsusele usalduse eest ning maani kummardus meie igavesti ustavatele koostööpartneritele! 

Korraldus ja visuaal
Celebrate Group
Peokoht & toitlustus
Restoran Härg
Õhtujuht
Kait Kall
Tehnilised lahendused
Videal Productions
Florist
Ahti Lyra
Renditooted
Different
Renditooted
Vintage Rent OÜ

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610