Jõuluhõnguline sihtkohapulm Eestis – meie värvika ajaloo, ainulaadsete traditsioonide ning unustamatute elamustega

30.12.2019

Carolyn ja Simon astusid enda pulmapäeval talvevõlumaale, mis oli täis mõnusat jõuluhõngu ning eestipärast traditsioonilisust. Romantilisust lisasid küünlad, laternad ja tuledeketid, mis muutsid kogu õhustiku hubaseks ning intiimseks. Peokoha groteskne stiil lisas pulmale erilisi ja silmapaistvaid detaile, mis kõik harmoneerus kokku imeliseks miljööks. Vormilt vabam ning vahetum olustik tseremoonial ja lõbus sõprade poolt juhitud pidu tekitasid kõikidele külalistele hea emotsiooni, mis jääb kindlasti meelde pikemaks ajaks.

Pruutpaari soov pulmastiiliks oli midagi lihtsat, romantilist ja eestipärast, sest kõikide külaliste jaoks oli juba Eestisse tulemine midagi erilist. Pulmapäev algas uduses Tallinnas ilupildistamisega, millele järgnes mõne aja pärast Graniitvilla kaminasaalis tseremoonia. Õhtusöögi menüü oli iseärane Eestile ja muidugi oli ka lastele eraldi maitsev toit. Peo meeleolu ja külaliste pulssi hoidis üleval DJ, kes mängis sel õhtul vaid spetsiaalselt eelnevalt väljavalitud lugusid. Õhtuhämaruses ning meile iseäraliku pulmakombena soovisid kõik külalised, visates tulle merevaigupulbrit, Simonile ja Carolynile pikaks abieluks ilusaid mõtteid ning soove.

Pruut armastab jõule ja soovis abielluda kuskil, kus on kindlasti ka suur jõulupuu. Eestis pulma pidamiseks sai pruutpaar inspiratsiooni Euroopas ringi reisides ning Graniitvilla meeldis neile oma atmosfääri ja stiili poolest. Stiili poolest otsisid nad keskaegset stiili ja et asjadel oleks ajaloohõngu, midagi, mida nad Austraaliast ei leia. Nende jaoks oli oluline, et külalised tunneksid ennast pulmas vabalt, olustik oleks lõbus, kõik toimuks samas kohas ja pidu ei lõppeks kesköö paiku ära. Külalised lendasid kohale UKst, Malaisiast ning Austraaliast ja muuhulgas oli nende jaoks meeldejäävad asjad avatud baar, eriline atmosfäär ning peo kestvus varajaste hommikutundideni „our wedding is already being remembered by all as one of the best!“. Carolynil ei olnud pruudikimpu ja nad ei soovinud ühtegi lille enda pulma, sest läksid kohe pärast pulmi edasi mesinädalatele. Lahendasime selle kuuseokstest pärgadega, kuhu oli aktsendiks lisatud natuke valgeid ja punaseid taimi. Samuti kiitis pruutpaar fotograafi, kellega tundsid nad end väga mugavalt esimesest hetkest alates ja pildid tulid imekaunid. Nende ühine soovitus teistele pruutpaaridele pulma planeerimisel on kõigepealt maha istuda ja otsustada, mis on need kõige olulisemad asjad, millele keskenduda ja näiteks rohkem kulutada.

Simoni ja Carolyni jaoks üks ilusamaid hetki oli selline: „For me and Simon, saying our vows in front of the open fireplace and huge Christmas tree, and then looking up and seeing our friends and families standing around the balcony on the next level was such an amazing sight. To be completed surrounded by those that you love is something we won’t forget.”

Vaata ka sihtkohapulma Viirelaiul!

Korraldus ja visuaal
Celebrate Group
Soeng
Gethe Rohumägi ja Marii Lotta
Õhtujuht ja tseremoonia läbiviija
Pruutpaari sõber
Florist
Ahti Lyra
Renditooted vol 1
Kõvernael
Renditooted vol 2
Celebrate Group

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610