Eesti Advokatuuri üldkogu 2022

17.veebruar 2022

Veebruaris oli meil rõõm korraldada Celebrate Groupi pikaaegse partneri Eesti Advokatuuri üldkogu Alexela Kontserdimajas. Üldkogu toimus hübriidvormis – kohapeal oli osalejaid 150, kuid läbi veebi võttis üritusest osa ca 500 inimest. 

Tänapäeva maailma iseärasustele mõeldes on mõistetav, et sündmuste korraldamisele peab leidma uue lähenemisviisi. Kui näiteks pulma või mõne ettevõtte galat on raske ette kujutada formaadis, mis ei hõlma inimeste füüsilist kohalolu, siis Advokatuuri üldkogu puhul tundus sümbioos kohapeal toimuvast tavakonverentsist ja veebikonverentsist igati loogiline.

Hübriidvormis toimunud üldkogust said inimesed osa võtta nii kohapeal kui ka veebiülekande vahendusel. Mõlemal viisil said Advokatuuri liikmed päevast samamoodi osa – esitada küsimusi, püstitada erinevaid olulisi teemasid, kuulata ja näha ettekandeid, hääletada ning võtta vastu otsuseid.

Lisaks oli võimalik hübriidvormis üldkogu kaudu jõuda suurema osalejate arvuni, kuna päevast sai igaüks osa võtta endale sobivast asukohast, muretsemata kehtivate piirangute järgimise ning enda ohutuse pärast. 

Loe ka Eesti Advokatuuri jõulupeost!

Korraldus ja visuaalne lahendus
Celebrate Group
Tehnilised lahendused
Eventech
Fotograaf
Rene Riisalu
Florist
Ahti Lyra
Renditooted
Different
Renditooted
Reserv
Hübriidsündmuse platvorm
Worksup

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610