Ekspress Meedia ja Ajakirjade kirjastuse meeleolukas suvine ühinemispidu

12. juuli 2018

Pulmad on alati suurejooneline sündmus – olgu need siis klassikalised või meeleolukas ühinemispidu kahe ettevõtte vahel! Meil oli suur au pidada maha üks suurejooneline üritus, kus tähistasime Ajalehtede Kirjastuse liitumist Ekspress Meedia perega.

Korraldasime ühe tõelise üllatuspeo, kus kiivalt hoitud saladusena sattusid külalised ootamatult 90ndate stiilis meediapulma! Pulmaisa Tõnis Milling kutsus ette vabatahtlikud pruudi ja peigmehe, kes panid pidulikult leivad ühte kappi ajalehesõrmuste ja käesurumise abil.

Loomulikult ei puudunud ka korralik ilupildistamise sessioon, et mõlemale perekonnale jääks suursündmusest mälestus aastateks.

Tõeliselt meeleolukas suvine kliendiüritus

Vana kirjastuse nime ja logo saatsime hoopis aga Nigeeriasse mõnusalt väljateenitud puhkust nautima! Õnnitlusnapsuks pakuti 90ndatele kohast surematut kooslust Sovetskoje šampusest ja Vana Tallinnast. Kui ametlikud viisakused olid vahetatud sai suvine kliendiüritus tõelise hoo sisse.

Esmaklassiline 90ndate peo tõid lavale Nancy, Viru Varietee ja Märt Rannamäe.

Õigele pulmale kohaselt tehti läbi ka kõik asjakohased traditsioonid – avakõne pidas pruudi isa Hans H. Luik, külalised said osa meeleolukast viktoriinist, laiali jagati pulmaametid ning ka esimene torditükk sai pidulikult lahti lõigatud.

Suurt tähelepanu pälvis ka omapärane fotonurk, kus justkui vaatena tulevikku, sai saata .gif formaadis pilte otse sotsiaalmeediasse! Elevust ja lusti pakkus seegi kogu õhtuks.

Ürituskorraldajad vanemate pulmaalbumites

Ühteheitjad jõudsid meieni üsna hilja, mis tähendas meie jaoks kibekiiret tööperioodi ja lakkamatuid ajurünnakuid, kuidas teha üks tõeliselt meeleolukas suvine ühinemispidu.

Selleks, et kliendiüritus oleks võimalikult autentne sukeldusime kogu meeskonnaga oma vanemate pulmaalbumitesse, et leiaksime üles ka kõige unustatumad pulmatraditsioonid ja kombed. Nii kaunistasid seinu ka näiteks pulmapostrid, mis täis humoorikaid nalju ajakirjandusest. Muidugi olid ka kõik dekoratsioonid valitud vastavalt ajastule ning kokteililauast võis leida ka vindisuse määraja, mille järgi võis endale jooke valida!

Kindel on see, et pidu oli võimas ning külalised rääkisid sellest veel pikalt. Nii soovime ka meie ühte heitnud ettevõtetele nii nagu pruutpaaridelegi, et abielu oleks viljakas ja igikestev!

Loe ka teise Ekspress Meedia kliendiürituse kohta! 

Fotod
Sarina Wennerqvist
Õhtujuht
Tõnis Milling
Muusikud
Nancy
DJ
Märt Rannamäe
Peokoht ja catering
Lillepaviljon ja Catering Service
Florist
Ahti Lyra

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610