Konverents „GIS – geograafia kaudu“

11.-12.05.2022

11. ja 12. mail korraldasime Tallinna Õpetajate Majas 19. korda toimuvat traditsioonilist Eestimaa ESRI kasutajate konverentsi – ESRI päevad 2022. Konverentsil osales kohapeal 120 inimest ning veebis vaatas ülekannet ligi 200 inimest. Kokku esitleti 44 ettekannet nii praegu aktuaalsetel teemadel kui ka GIS-i ja geoinformaatikaga seotud valdkondadest: kasutuslood ning tehnilised töötoad erinevate elualade praktikutelt ja tippspetsialistidelt.

Näiteks oli end võimalik viia kurssi GIS-tehnoloogia arengute ja trendidega, kohtuda ESRI esindajate, arendajate ja kasutajatega ning koguda kasulikke uusi ideid geoinfo ja kaardimaterjali efektiivseks kasutamiseks. Loomulikult ei puudunud võimalus kohtuda vanade ja uute tuttavatega ning kolleegidega. 

ESRI päevade raames anti välja ka auhinnad “Aasta GIS-i tegu 2022” ja “Parim ArcGIS veebikaart 2022″.

Et lisaks konverentsil uue ja kasuliku info saamisele ka mõnusalt lõõgastuda ja uute ning ammuste tuttavatega lobiseda, korraldasime osalejatele meeleoluka õhtusöögi, kus meelelahutust pakkus mustkunstnik Meelis Kubo. Ergutavate kohvipauside ja rikkaliku õhtusöögiga kostitas konverentsi Ribe Catering.

ESRI päevad 2022 heli- ja valgustehniliste lahenduste ning hea muusika eest hoolitses Mihkel Eller, Peod.ee ning kvaliteetsed videolahendused ja konverentsi live-ülekande tõi osalejateni kohapeal ja veebis MIND Media.

Loe ka rahvusvahelise konverentsi korraldamisest! 

Tutvu hübriidvormis konverentsi korraldamisega!

Korraldus ja visuaalne lahendus
Celebrate Group
Tehnilised lahendused & DJ
Mihkel Eller, Peod.ee
Videolahendused & live-ülekanne
MIND Media
Mustkunstnik
Meelis Kubo
Fotograaf
Taago Heinmaa
Florist
Ahti Lyra
Renditooted
Different
Renditooted
Klinkberg
Renditooted
Reserv

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610