Konverents „GIS – geograafia kaudu“

26.-27.04.2023

Esri päevad toimusid taas ning seekord juubelivormis!

Korraldasime 26. – 27. aprillil Tallinki Spa- ja Konverentsihoones 20. korda toimuvat traditsioonilist Eestimaa Esri kasutajate konverentsi – Esri päevad 2023. Konverentsil osales kohapeal ligi 150 inimest ning kõik esitused filmiti hübriidvormis järele vaatamiseks. Kahel päeval oli üle 30 esineja – praktilised kasutuslood ning tehnilised töötoad erinevate elualade praktikutelt ja tippspetsialistidelt Eestist ja välisriikidest.

Igal aastal toimuval Esri päevade konverentsil saab kohtuda vanade tuttavatega ning luua ka uusi kontakte. Sündmus võimaldab viia end kurssi GIS-tehnoloogia arengute ja trendidega, see on kohtumispaik Esri esindajate, arendajate ja kasutajatega avalikust sektorist, kohalikest omavalitsustest, eraettevõtetest, kõrgkoolidest, teadusasutustest, et saada värskeid ideid ruumiandmete ja kaardimaterjali efektiivseks kaasamiseks oma töödes.

Esri päevade raames anti välja ka auhinnad “Aasta GIS-i tegu 2023”, “Eesti noore teadlase auhind 2023″ ja Parim ArcGIS veebikaart 2023″.

Esimese konverentsipäeva õhtul oli osalejatel võimalik minna Vabamusse, kuhu olime neile korraldanud piduliku õhtusöögi. Õhtujuhiks oli Kait Kall, kes ajas isegi ka kõige tõsisemal suu naerule, uhke tort toodi ruumi Virgo Veldi Saksofoni soolo saatel ning õhtu lõpetuseks keerutas plaati DJ Aaro Põder.

Olid põnevad ning tarkust täis kaks päeva!

Loe ka eelmise aasta Esri päevade konverentsist!

Korraldus ja visuaalne lahendus
Celebrate Group
Koht vol 2
Vabamu
Õhtujuht
Kait Kall
Saksofonist
Virgo Veldi
Tehnilised lahendused & DJ
Aaro Põder/Peod.ee
Videolahendused & live-ülekanne
Videal
Fotograaf
Taago Heinmaa
Florist
Ahti Lyra
Renditooted
Different

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610