Johanna ja Taago mere ja metsa romantika

11.08.2018

Johanna ja Taago pulmas kohtusid kaks maailma. Pruut oli pärit metsade vahelt ning peigmees mere äärest ning nii saigi nende pulmas igaveseks kokku põimitud mets ja meri. See stiil saatis ka tervet maagilist päeva.

Selle kauni pulma tegi veelgi erilisemaks see, et kogu päevakava oli külaliste jaoks täielik üllatus. Neile oli öeldud vaid, kus hommikul koguneda. Üsnagi ebatavaliselt olid mõned detailid peidus ka pruutpaari endi eest. Nii ei teadnud pruut, milline hakkab välja nägema tseremoonia ning peigmehel polnud aimugi, et õhtul ootab ees suurejooneline ilutulestik. Kõik salapärased detailid said korraldatud pulmakorraldaja abiga nii, et teine pool neist midagi teada ei saaks!

Tseremoonia leidis aset keset Hiiumaa paksu metsa, kus metsaalust kaunistasid haldjalikud laternad. Pruudi sisenemisel kõlas müstiline Pärt Uusbergi “Õhtu ilu” ning mets täitus tiheda tossuga. Pärast tseremooniat suundus pruutpaar pildistama ja külalised asusid taas ühise bussiga tundmatuse poole teele. Enne peokohta jõudmist peatuti Hiiumaa Ristimäel, tehti kohustuslik ring Kärdla keskväljakul ning sõideti pisikesse kabelisse, kus šarmantse lauluga tegi külalistega esmakordselt tutvust ka pulmaisa Andres Dvinjaninov. Pidu toimus aga mere ääres, kus jätkus sama haldjalik temaatika, mis tseremoonial sai sisse seatud  ja saalist ei puudunud ka ohtralt metsast kaasa toodud rohelust. Särtsu andsid lisaks pruutpaarile ja külastajatele ka ohtrad päevalilled, mis tõid veelgi rohkem päikest sellesse kaunisse päeva.

Õhtu jooksul sai palju nalja ning põnevaid üllatusi. Nii saadeti nimi ära hoopis kalaga, külalised esitasid ühistantsu, mis õpiti selgeks siis, kui pruutpaar käis ilupildistamas ning mängiti ka humoorikaid mänge. Lisaks said külalised jutustada pruutpaariga seonduvaid naljakaid seiku, millest enamikul ehk aimugi polnud.

Pruutpaar säras õnnest ja ei vahetaks tagantjärgi terves päevas mitte ühtegi detaili!

Loe siit, kuidas läks pulmapidu ühel teisel saarel – Sardiinial!

Pulmakorraldus ja visuaalnelahendus
CelebrateGroup
Fotograaf
Rene Riisalu
Videograaf
Sinisilm Films
Õhtujuht
Andres Dvinjaninov
Paaripanija
Janek Pallase
Peokoht
Hiiessaare sadam
Catering
Enn Tobreluts BBQ Entertainment
Tseremooniamuusika ja DJ
Sten-Olle Moldau
Bänd
James Werts World Project
Florstika
Ahti Lyra
Pulmatort
Paavli koogitare

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610