Konverentsid, seminarid ja messid

Me tahame koos oma klientidega inspireerida, luua erakordseid hetki ja pakkuda maailmaklassilist kogemust. Konverentsid, seminarid ja messid, väikesed või suured, kõik üritused saavad eksklusiivse ilme ja laitmatu korralduse.

Konverentsid

Tänases konkurentsitihedas maailmas on konverentside korraldamine eraldi amet. See pole pelgalt ka töö, vaid kunst. Ideaalse keskkonna loomise, osalejate tervitamise ja võõrustamise kunst. Kõige enam aga tavalise päeva eriliseks muutmise kunst.

Edukas üritus on parim reklaam, mida üks ettevõte võib soovida, nii kliendile, kui ka korraldajale. Meie kogemus, kontaktid ja ideed aitavad meil alati saavutada suurepäraseid tulemusi, mis panevad silmad särama nii meie klientidel kui ka osalejatel.

Konverentsidel on läbivaks teemaks ja ka üheks olulisimaks aspektiks head esinejad, huvitavad paneelid ja kaasakiskuvad diskussioonid. Seejuures aga ei saa piirduda vaid lihtsa loenguga, selleks, et nii külastajatel ja ka esinejatel jääks üritusest hea mälestus tuleb oluliselt rohkem rõhku panna kaasamisele ja teooria sidumisele praktikaga.

Oluline on seejuures meeles pidada, et osalejatele ei piirdu edukas üritus vaid heade esinejate ja sisuka programmiga. Sageli on veel olulisem hoopis meelelahutusprogramm, mis vormib sisukast üritusest ühe terviku. Kui põhiprogrammi osas on klientidel tihtipeale olemas kindel visioon, siis nii eel- kui järelpeod jätavad fantaasiale ohtralt ruumi. Need on hetked, millega veel kõigist teistest eristuda ja teha oma üritus tõeliselt meeldejäävaks!

Ei tasu ka unustada, et konverentsidel ei  tule inimesed lihtsalt kohale ja ei võta sisse oma kohta loengusaalis, kuhu jäädakse terveks päevaks või isegi nädalaks. Läbi tasub mõelda ja sujuvaks muuta ka see, kuidas osalejaid tervitatakse, kuhu suunatakse ja millised on ka väikest meelt ergutavad pausid. Kõige sellega saab Celebrate Group aidata.

Seminarid

Ilmselt teavad kõik neid veidi pikale venivaid seminare, kus kitsas koosolekuruumis üritatakse edasi anda midagi põnevat ja suurejoonelist, kuid mis ümbritseva õhkkonna tõttu natuke ideena hääbuma kipuvad.

Selliste seminaride aeg on möödas, sest nendest ei võida töötajad ega ka tööandjad. Seminar võib olla omamoodi motivatsiooniüritus, kus lõbus on seotud kasulikuga ning pärast mida lahkuvad töötajad ruumist energiast pakatava ja rõõmsameelsena.

Paljud tööandjad on kahjuks unustanud, et oma meeskonda tasub aeg-ajalt ka motiveerida. Selleks ei pea aga tingimata korraldama suuri tervet nädalavaheust hõlmavat üritust, vaid mõnikord saab hakkama ka sellega, kui lihtsalt ühildada kasulik meeldivaga.

Hästi korraldatud seminaril tunnevad töötajad end mõnusalt, saavad sealt hulganisti kasulikku informatsiooni ning ka tööandjad näevad, et nende ideed on kohale jõudnud ning neid hakatakse tööle rakendama.

Messid

Eestis on messide korraldamine omamoodi veel lapsekingades. Meil on nii mõnigi suur ja edukas mess, kuid hulgaliselt on ka neid, mis on pidanud alla vanduma internetiavarustele. Kui heita pilgud aga Euroopasse on vaatepilt hoopis teine.

Võtmesõnadeks on loomulikult fookus ning eksponentide ja külastajate leidmine. Võtame ette teie fookuse ja korraldame messi nii, et eksponendil oleks huvi osaleda ning külastajal huvi kohale tulla. Lisaks tutvustavatele boksidele saab messe muuta põnevamaks asjalike töötubadega, loengusarjadega ja meelelahutuslike üritustega, mis kõik tagavad osapoolte kindla rahulolu.

Meie toome Teie messi maailmatasemele ja aitame korraldada hästi sujuva ning informatiivse ürituse.

Meie kliendid

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610