Meresinine Ruhe pulm

04.07.2020

Olime koos olnud kolm aastat, kui tuli mõte, et võiksime oma kooselu seaduslikuks teha. Kuna sel aastal oli tulemas meie mõlema juubelid, siis algselt ütlesimegi sugulastele ja sõpradele, et broneerige see kuupäev ära, sest tuleb meie ühine juubelipidu. Seda, et tegemist on pulmadega, said külalised alles hiljem teada.

MERESININE RUHE PULM

Pulma organiseerimist alustasime sobiva peokoha otsimisega veidi rohkem kui aasta enne pulmi. Meie jaoks oli tähtis just kuupäev 4. juuli, sest siis kohtusime esimest korda ja ka kihlusime sellel kuupäeval. Peokohaks valisime Ruhe Rannamaja,  kus ka kihlusime.

Kui peokoht oli broneeritud, hakkasime otsima pulmaisa. Meile oli silma jäänud Taavi Puuorg, kes kohtumistel andis meile palju häid mõtteid ja ühtlasi soovitas ta meil tseremooniameistriks kutsuda Peep-Ain Saare. Samuti soovitas ta meil pöörduda pulmakorraldajate poole.

Kogu korraldusprotsessis oli neist väga suur abi, nad aitasid kõikidest detailidest siduda ühe suure terviku. Üsna vara hakkasin juba mõtlema pulmakleidi peale, sest sellest pidi sõltuma ka kogu visuaalne plaan. Teadsin, et ma ei soovi abielluda traditsiooniliselt valges, sest see ei olnud minu esimene abielu. Kuna minu perekonnanimi enne abiellumist oli Kullerkupp, siis mõtlesime Piret Puppartiga, et kasutame kullerkuppe kleidi tikandites.

Kui kleidi kavand sai valmis, saime hakata tegelema dekoratsioonide, pruudikimbu, kutsete ja kõikide muude pisemate detailide ja elementidega. Pulmakorraldajad aitasid igal sammul kaasa mõelda, kuidas saaksime ka kõige kaunimalt oma pulmavärve, valget, helesinist ja kollast kõige ilusamini presenteerida. Kutsed saidki sinised, pealt kinni pitseeritud. Ma ei olnud tõepoolest kunagi varem nii imelisi kutseid näinud. Kohakaartideks said meil Angeelika Kangi valmistatud kollased makroonid ning laes rippuvad valged kangad koos tulekettidega lõid maagilise ja erilise õhkkonna. 

KAUNID HETKED

Meil oli pulmas tunne nagu oleksime sattunud muinasjuttu. Isegi vihm ei suutnud seda meeleolu rikkuda. Kõik oli suurepärane…

Kõige liigutavamad hetked olid tseremoonia ajal – tseremooniameistri kõne oli personaalne ja läks väga hinge. Samuti oli väga südamlik hetk, kui minu tütar laulis meile kaks laulu ja viimase laulu ajal pani ta ka külalised endaga kaasa laulma.

Vahvaid mäletusi saime jäädvustada ka fotopeegli ees, mida külalised väga aktiivselt kasutasid.

Oleme väga tänulikud oma pulmakorradajatele ja soovitame kindlasti tulevastel pruutpaaridel kasutada nende abi. Tänu neile toimus pulmapäeval kõik nagu plaanitud oli ja meie ise ei pidanud millegi pärast muretsema. Lisaks olid korraldajad väga sõbralikud ja abivalmid, pulma korraldus oli iga pisikese detailini läbi mõeldud.

PULMA KORRALDAMINE ERIOLUKORRA AJAL

Meie pulma korraldamise ajal kuulutati välja eriolukord. Esialgu tekkis ikka väga ärev ja segane tunne, sest seni oli meil kogu ettevalmistus kenasti kontrolli all ja olime ilusti graafikus. Järsku oli ees teadmatus. 

Kõige suurem mure oli, et kas üldse saame suvel pulmi korraldada. Samas me ei soovinud ka pulmi edasi lükata, kuna meie jaoks oli abiellumise kuupäev erilise tähtsusega. Ära jätmise mõtet ei turgatanud kordagi pähe, oli lihtsalt mõte, et teeme siis väiksemas ringis ja ainult kõige lähemate pereliikmete ja sõpradega. Pulmakorraldaja hoidis samuti kätt pidevalt pulsil ja aitas välja mõelda erinevaid stsenaariumeid, kuidas saaksime oma unelmate päeva siiski korraldatud. Jälgisime olukorda ja olime lihtsalt ootaval seisukohal. Pulmapäeva lähenedes väike kahtlus ikka oli, aga suurt hirmu me ei tundnud.

Siiski päris puutumata me eriolukorrast ei jäänud. Koroona tõttu jäid kahjuks mõned külalised tulemata. Näiteks ei saanud tulla külalised välismaalt ning koju jäid ka külalised, kes olid juba üsna kõrges eas. Paaril külalisel tekkisid vahetult enne pulmi haigustunnused ja nad jätsid samuti pulma tulemata.

Olukorrale kohaselt oli pulmakorraldaja organiseerinud peosaali ja laudadele kenad desinfitseermisvahendipudelid ning külalistele kinkisime meeneks käsitsi õmmeldud pulma värvides korduvkasutatavad maskid. Kui ei oleks olnud koroonat, siis oleksime kindlasti kinkinud midagi muud. 

Pulmakorraldajad olid kõige selle vältel väga professionaalsed, kohanesid erioludes kiiresti ja andsid meile igati häid näpunäiteid. Me jäime nende teenusega väga, väga rahule!

Vaata ka hilissügine pulm Ruhes

Dekoratsioonid ja korraldus
Celebrate Group
Peokoht ja toitlustus
Ruhe Rannamaja
Pulmaisa
Taavi Puuorg
Tseremoonia muusika
Con Taktid
Tseremooniameister
Peep Ain Saar
Fotograaf
Annika Metsla
Videograaf
Kuulid Muuvid
Showbaarmen
Marko Hade
Tort
Kaire Tordid
Kohakaardi makroonid
Angeelika Kang (Levier)
Kalligraafia
Tähtede Seis
Paberikunstnik
Pulmapisik
Graafiline disain
Sipelga Letterpress
Dekoratsioonide rent
Different
Dekoratsiooni rent
Kõvernael
Tehniline lahendus
Frank Tehnika
Kangad ja valgustus
EK Design
Florist
Ahti Lyra
Kleit
Piret Puppart
Meik ja soeng
Külli Murdjõe & Eneli Arpo

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610