Pulmad Hiiumaal – põllulillede metsikus ja ilu

11.07.2020

„Kui kolm päeva enne Hiiumaal toimuvat pulma, kus tseremoonia pidi toimuma rannas ja pruutpaar saabuma paadiga, kirjutab eesti tuntuim ilmateadlane, et just sel südasuvisel päeval saame osa tõeliselt võimsast sügistormist, siis esimene mõte oleks olnud pruudi peas: “Pulm jääb ära….”. Aga kui teil on maailma armsaimad pulmakorraldajad, kelle põhieesmärk on, et pruutpaar tõeliselt naudiks oma päeva, siis lisab selline ilmaprognoos õnneks vaid vürtsi. Nii oligi – meie päev oli ideaalne! Ka koos kargete ja peaaegu lenduviivate tuuleiilidega.

Merilyl, Taagol ja Brendal oli läbi mõeldud iga detail, mida vastavalt hetke ilmaoludele jooksvalt kohandati. Meie tõesti vaid nautisime! Soovime, et kõikide pulmapäev võiks olla olenemata teele sattuvatest teguritest sama muretu.

Eriliselt tahame esile tõsta, kui hästi kogu meeskond tunnetas meid ja meie soove. Arvasime ise, et oleme üsna rasked kliendid, kuna me natuke teadsime, mida me tahame, aga tegelikult nagu ei teadnud ka. On ju nii palju detaile, millele mõelda! Pulmakorraldajad oskasid suurepäraselt leida sellised lahendused, mis sobisid just meile ja meiega. Päev oli nii ilus ja täiesti meie enda nägu!

 

Oleme nii-nii tänulikud!”

Laura & Antti

 

11.juulil näitas Hiiumaa meile oma kaheksat nägu – ta kinkis meile sellel päeval tuult ja tormi, vihma ja rahet, külma ja sooja, pilvi ning imelist päikeseloojangut.
Just sellel ajaloolisel päeval abiellusid armsad Laura ja Antti!

 

Laura ja Antti pulma planeerimise protsess kestis natukene üle aasta. Nad tundsid, et ühine perekonnanimi ja tõotus olla teineteise kõrval nii heas kui halvas, lisab kooselule erilise tähenduse. Seda kõike soovisid Laura ja Antti tähistada koos oma pere ja sõpradega. „Tahtsime korraldada peo, mida me saaks tõepoolest kõik koos nautida. Samas pidi see päev olema ka täiesti meie enda nägu, sest kui naudime ise, siis on kindlasti ka meie sõpradel lihtne seda teha,” meenutab pruutpaar oma mõtteid enne pulmi.

 

Pruutpaaril on sügavad sidemed Hiiumaaga ning teadmine, et just seal peaks nende abielu toimuma, saabus kohe. „Soonlepa karjamõis võlus meid silmapilkselt, tundsime, et meie valitud paigas oli miski müstiline vägi, mis ei lasknud meil enam teiste kohtade poole vaadatagi. Erilisust lisas seegi, et selles imekaunis paigas polnud varem ühtegi pulmapidu peetud!”

Laura on hingelt metsik looduslaps ning maalähedus ja põllulillede ilu kõnetas pruuti kohe. Ka külalistel oli palutud tuua põllulilli ning pruutpaari üllatuseks olid kõik külalised vahetult enne Hiiumaa põldudelt suured ja värvikirevad kimbud korjanud, mis omakorda said väärilise koha peosaalis.

 

Pruutpaari jaoks oli kõige emotsionaalsem hetk kui nad käsikäes ja õnnetunnet täis altari ette kõndisid. „Olime seda hetke kaua oodanud. Ka teineteisele lausutud sõnad tseremoonial liigutasid meid ja meie külalisi. Üldiselt jääme mäletama lõppematuid tantsusamme ja terve päev kestnud ülevoolavat õnnetunnet!”

 

Pruutpaari soovitused tulevastele abiellujatele: 

  • Teha kõik eelnev selleks, et pulmapäevalt ei  peaks keegi teilt küsima, et kus miski asub, mis kell keegi jõuab või mis kokkulepe kellegagi jäi. Taustajõul on kirjeldamatult tähtis roll.
  • Mõelda läbi, mis on teie jaoks kõige olulisem ja millele soovite vähem rõhku panna! „Olime nõus panustama suuretele asjadele – toit ja bänd. Hoidsime kokku enda ja külaliste majutuse pealt. Õnneks olid kõik külalised väga mõistvad!”
  • Kaasake endaga pulmakorraldaja!
    „Mida lähemale jõuab pulmapäev, seda rohkem küsimusi tekib. Selleks, et seda kõike võimalikult murevabalt nautida, on parim viis appi võtta pulmakorraldaja. Merilyl ja tema tiimil on uskumatu oskus maha rahustada ka sellistes küsimustes, kus mina ise oleks juba ammu alla andnud. Näiteks meie pulmapäeval oli suur osa Eestist tormi tõttu elektrita. Muidugi kujutasin ka mina ette, kuidas Hiiumaal läheb samuti elekter ära ja istume peol pimeduses ja vaikuses. Õnneks oli Merilyl kohe vastus olemas: “Meil on generaator! Ära muretse!”. Ja rohkem ma oma pead sellega ei vaevanud!”

 

Vaata ka haldjapulma Hiiumaal

Korraldus ja visuaal
Celebrate Group
Peokoht
Soonlepa Karjamõis
Pruudi kleit ja aksessuaarid
Pärl
Peigmehe ülikond ja aksessuaarid
ERRIER Men
MUAH
Marilin Osa ja Tiina Heinma
Fotograaf
Kerli Sosi
Video
Kaspar Eigi
Õhtujuht ja tseremooniameister
Priit Oks
Tseremoonia muusika
Helena Mäe & Lauri Linntamm
Peobänd
The Partycles
Dj
Sten Olle Moldau
Toitlustus ja baar
Ylicool Catering
Tort
Terje Maiuspalad
Florist
K&K decorations
Paberikunstnik
Pulmapisik
Puidust laserlõikus
Woody ART
Kalligraafia
Tähtede Seis
Pulmabuss
Indrek Kääramees
Pulmapaat
Endel Kaevats
Renditooted
Kõvernael, Reserv, Celebrate Group

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610