Lii ja Marko unelmate pulm Sorrentos, Lõuna-Itaalias

05.09 – 08.09.2022

“Mmm Itaalia pulm…Meie päev. Meie Festeggiate l’amore!

Nüüdseks tundub see justkui muinasjutt või üks ilus uni, aga tegelikult oli see täitsa päris, soe Itaalia koos kõige kallimatega, ja päev mis tegelikult kestis natukene rohkem kui üks päev – pulmapäevad täis naeru, armastust, soolast merevett, imeilusaid vaateid, värskeid lilli, oi ja itaalia toitu…”, just selline emotsioon saadab Liid ja Markot, meenutades sooja septembrikuud Sorrentos, kus kogu pere ja kõige lähedasemad olid koos, et tähistada nende abielu. 

Kui pulmapidu peetakse väljaspool oma koduriiki, siis tavajuhul ei kesta see üks õhtu vaid miinimum 2-3 päeva. Neid hetki saadavad ühised söömaajad, ekskursioonid, meelelahutus, õhtused päikeseloojangud ja mis seal salata, ka kõige meeldejäävamad päikesetõusud…

Tihtipeale ei ole sellist koosviibimist lähedaste kunagi enne olnud või on see jäänud kaugesse minevikku, seega on imeline, kui kõik on hetkeks aja maha võtnud ja naudivad üksteise seltskonda ilma, et kuhugi peaks minema.

Sorrento asub Itaalia lõunaosas. Teda saadab Vahemere briis, kuid samas lummavad mägised vaated. Just siin kohtuvad oliivi – ja viinamarjaväljad, tsitruse istandused, Napoli pizza ja kuulus Limoncello. 

See kõik võlus meie pruutpaari ning ükshetk leidsidki nad endale suurepärase pulmapeo asukoha oliivipuude all, Itaalia päikese kütkes.

Pidustused kestsid mitu päeva. Koos tehti süüa ning saadi õpetussõnu vanadelt Itaalia pizza proffidelt. Mõnuleti pikkadel hommikusöökidel, mida valmistas Itaalia perekond kogu armastusega, ujuti ja päevitati, jutustati tunde, jalutati, sõideti paadiga ja Itaalia autodega, mängiti ühiseid mänge, tantsiti ja lauldi..

Pulmapäev ise algas ettevalmistustega, kõik kulges omas tempos, kuid samas ei olnud õhus liigset stressi või ärevust. Paljud inimesed kardavad, et Itaallased ei pea kinni oma lubadustest või hilinevad süüdimatult, siis tegelik reaalsus on see, et nad austavad väga kokkuleppeid ning kui on oluline hetk, siis teevad endast kõik ja rohkemgi veel, selleks, et kõik õnnestuks. 

Külalised nautisid hommikupooliku basseini mõnusid ja sooja ilma ning pärastlõunal kogunesid oliiviaeda, kus leidis aset tseremoonia ja pulmapidu. 

Pärast südamlikku tseremooniat, tervitas kõiki külm Itaalia Prosecco ning kokad valmistasid külaliste silme all ehtsat mozzarella juustu, lõikasid lahti kõige mahlasemat sinki ning serveerisid uskumatu kiirusega neist värskeid suupisteid. Emotsionaalne nauding nii visuaalselt kui maitsemeeltelt oli garanteeritud. 

Üks tõeliselt maagiline pulm Sorrentos – tähistaeva all söödi koos õhtust ning keerutati jalga autentse Itaalia bändi saatel. 

Järgmisel päeval külastati ühiselt Capri saart ning õhtu lõppes imelises Vahemere restoranis, kus teenindajad tantsisid toolidel, keerutati servjette ning talletati ühiseid kustumatuid mälestusi. 

“Kõik tundsid puhast rõõmu lihtsast koosolemisest. 

Celebrate Group, oli südamega kaasas ning aitasid neid päevi teha just selliseks nagu me soovisime. Nad olid meie paremad käed ning aitasid meil nautida neid päevi ilma et me peaks ülearu stressama. Celebrate Group aitas muuta need päevad just selliseks muinasjutuks, mis jääb meelde, kui üks helge mälestus, õnnest ja armastusest” – pruutpaar.

Vaata ka privaatset pulma Sardiinias!

Korraldus ja visuaal
Celebrate Group ja pruutpaar
Fotograaf vol 1
Siiri Kumari
Fotograaf vol 2
Taago Heinmaa
Videograaf
Alex (In Focus Media)
Tseremooniameister
Taago Heinmaa
Tseremoonia muusika
Mihkel Nõmmik (peigmehe vend)
Bänd
Trio Toscana
Florist
Vivaio Ruoppo
Renditooted
G&G Party Service
Graafiline disain
Sipelga's Letter
Kalligraafia
Tähtede Seis

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610