Permanentse meigi rahvusvahelise konverentsi järelpidu 

(Sviatoslav Otchenash’i Tallinna Masterclass)

28.08.2022

“Tallinn Masterclass by Sviatoslav Otchenash” on püsimeigi valdkonna suursündmus, kuhu käesoleval aastal kogunes kokku 250 oma ala professionaali ja õpilast 39-st eri riigist.

Meie ülesandeks oli inspireerida inimeste seas üritusest aktiivset osavõttu, mille tarbeks paigutasime juba traditsioonilise 3-päevase üritusformaadi uuenduslikku narratiivi.

Nõnda sündiski ürituskontseptsioon “Peegeldus”.

“Peegeldada” tähendab pürgida kõige autentsema eneseväljenduse poole, vabanedes seejuures ühiskondlikest survetest.

Tallinn MC konverents toimus 26-27.08.22 Hiltoni hotellis. Õhtud ja konverentsijärgne päev olid sisustatud unustamatu meelelahutus- ja pidustusprogrammiga.

Peale edukat konverentsi suunasime rahva Kruiisisadamasse, kus neid ootas suursugune Auhinnagala. Pidulikul koosviibimisel õpilased sertifitseeriti ning tähistati püsimeigi valdkonna erilisust.

Konverentsijärgsel päeval pidasime Klinkbergi suvises venüüs maha meeleoluka Afterparty, inspireerimaks inimestevahelist suhtlust ja nautimaks üheskoos elu magusamat külge.

Afterparty kujutas endast kohtumist oma autentse enesega. “Peegeldati” tulevikuennustuste, silent disco, virtuaalsete tegelaskujude loomise, hiiglaslikesse seebimullidesse sukeldumise, kehamaalingute ja muu toreda vahendusel. Laeni ulatuvad moonutavad peeglid, elavad skulptuurid ja köitvad artistlikud etteasted põimisid müstika külaliste visuaalsesse kogemusse. Fotoseinaks oli tagurpidi pööratud iluprotseduuride kabinett, sümboliseerides nüüdse loomingulise õhkkonna tabavat kontrasti esimese konverentsipäeva väljaõppekeskse praktilisusega. Kõik need elemendid liitusid, et toetada külaliste teekonda autentse “Peegelduseni” jõudmiseni.

Vaata ka 2021. aasta Tallinn MC järelpidu!

Korraldus ja visuaal
Celebrate Group
Fotograaf
Raul Mee
Videograaf
Infocus media oü (Alex Dg)
DJ
Mihkel Eller
Lilleseaded
Kuldlill OÜ
Tehnilised lahendused
peod.ee (Mihkel Eller)
Renditooted
Klinkberg, Ahhaa teaduskeskus, Different, Reserv, EKDesign, Kõvernael
Laserharf
Tiit Kikas
Elavad skulptuurid
Artistic Flow Studio
UV mullishow
Valdman Events
Interaktiivsed elamusmängud
Ahhaa Teaduskeskus

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610