Püsimeigi rahvusvahelise konverentsi auhinnagala

Sviatoslav Otchenash´i Tallinna Meistriklass

19.08.2023

Iga uus aasta toob võimaluse tuua püsimeigi valdkonna spetsialistid üle maailma kokku, et korraldada neile 3-päevane sündmuste jada.

Juba neljandat korda korraldasime Sviatoslav Otchenash´i Tallinna Meistriklassi, mis tõi kokku 39-st eri rahvusest inimesi.

Sviatoslav Otchenash on Eestis tegutsev, kuid rahvusvaheliselt tuntud püsimeigi valdkonna tegija. Iga-aastase sündmuse eesmärgiks on tutvustada Sviatoslavi ja tema tiimi uusimaid püsivaldkonna meetodeid ning tehnikat.

2023. aasta sündmuse kontseptsioon seisnes Eestil ja meie kultuuril. Soovisime välismaalt tulijatele näidata Eesti traditsioone ja kombeid. Kodumaaga seotud tegevused ja visuaal sai eelkõige loodud teise päeva õhtusele galale ning kolmanda päeva järelpeol. Kolmepäevane sündmus algas konverentsiga. Konverentsist saad lähemalt lugeda siit!

Rahvusvaheline galaõhtu toimus 18. augustil Tallinna lennusadamas. Lennusadama muuseumist kujunes üheks õhtuks galale kohane glamuuri ja põnevust täis keskkond. Lennusadama muuseumi laevavrakil nimega ‘Lembit’ mängis kogunemismuusikat Karolin Vetevoog ning ees fuajees olid akordionite taga vahvad Henri Zibo ja Mikk Langeproon. Õhtu avashow oli kindlasti gala üks erilisemaid osasid, kuna koostöös Utopia Entertainmenti ja Don Ulvikuga sai kokku pandud võimas kava. Utopia tantsijate poolt demonstreeriti kirge täis vihtlemist ning energiast pungil rahvatantsu samme.

Maru catering oli välja pannud saali teisele poolele imemaitsvad hõrgutised. Saalist ei puudunud ka Photobooth Estonia 360 kraadi pildistamise nurk ning sündmusel oli tervelt kaks fotoseina. Galaõhtu hilisemas osas esines ei keegi muu kui 2 Quick Start, mis on paljude eestlaste lemmik ning õhtu lõpetuseks sai tantsida DJ Aaro Põderi plaadikeerutuse järgi.

Galaõhtu Lennusadamas, mis oli täis kirge, eestipärasust, rahvusvahelisust, head muusikat ning Sviato Academy peegeldust kõige paremas võtmes!

Vaata ka 2023. aastal korraldatud rahvusvahelise konverentsi järelpidu, mis toimus kolmandal õhtul!

Korraldus
Celebrate Group
Visuaal
Nom Design Studio, Celebrate Group
Konverentsi asukoht
Tallinna Lennusadam
Fotograaf vol 1
Andres Raudjalg
Fotograaf vol 2
Viktor Holikov
Videograaf
Infocus Media OÜ (Alex Dg)
DJ
Aaro Põder
Dekoratsioonide ja mööbli rent
Different, Kõvernael, Funrent
Florist
Ahti Lyra
Tehnilised lahendused
Eventech
Fotoseina õhupallid
peopallid.ee
Avahow
Silver Ulvik & Utopia Entertainment
Torupillimängija
Karolin Vetevoog
Akordionimängijad
Henri Zibo ja Mikk Langeproon
Photobooth 360
Photobooth Estonia

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610