Püsimeigi rahvusvaheline konverents 

Sviatoslav Otchenash´i Tallinna Meistriklass

17-19.08.2023

Iga uus aasta toob võimaluse tuua püsimeigi valdkonna spetsialistid üle maailma kokku, et korraldada neile 3-päevane sündmuste jada.

Juba neljandat aastat korraldasime Sviatoslav Otchenash´i Tallinna Meistriklassi, mis tõi kokku 39-st eri rahvusest inimesi.

Sviatoslav Otchenash on Eestis tegutsev, kuid rahvusvaheliselt tuntud püsimeigi valdkonna tegija. Iga-aastase sündmuse eesmärgiks on tutvustada Sviatoslavi ja tema tiimi uusimaid püsivaldkonna meetodeid ning tehnikat.

2023. aasta sündmuse kontseptsioon seisnes Eestil ja meie kultuuril. Soovisime välismaalt tulijatele näidata Eesti traditsioone ning kombeid. Kodumaaga seotud tegevused ja visuaal sai eelkõige loodud teise päeva õhtusele galale ning kolmanda päeva järelpeole.

Rahvusvaheline konverents toimus 17. – 19. august Tallinna Kruiisiterminalis. Saali täitsime ümmarguste laudadega ning koostöös Eventechiga sai püsti pandud lava, millel käis kolme päeva jooksul läbi mitukümmend kõnelejat. Räägiti tarkusi ilumaailmast ning kohapeal demonstreeriti mitmeid püsimeigi iluprotseduure.

Konverentsil osalejatele jagati meenete pakikesi, võimalik oli enda tervist turgutada terviseshottidega ning Tervise Catering tagas lõunapausi jaoks vajamineva söögi, joogi ja väljapaneku.

Vaata ka 2022. aastal korraldatud konverentsi Hiltoni hotellis!

Lisaks saate vaadata samal aastal korraldatud galat ning järelpidu!

Visuaal ja korraldus
Celebrate Group
Konverentsi asukoht
Tallinna Kruiisiterminal
Videograaf
Infocus Media OÜ (Alex Dg)
Dekoratsioonide ja mööbli rent
Extrahaus, Different
Florist
Ahti Lyra
Tehnilised lahendused
Eventech
Fotoseina õhupallid
peopallid.ee

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610