Viimsi valla tänuõhtu

11.05.2023

Meil oli au saada osa Viimsi valla tublide ja töökate tunnustamisest, millega ühtlasi tähistati ka Viimsi valla 104. sünnipäeva. Kevadises meeleolus tervitas meid taaskord Viimsi Artium, kus mainitud tänuõhtu sai läbi viidud.

Sündmusel toodi esile ja tunnustati neid, kes on Viimsi vallas oma tegemistega silma paistnud. Tänukirju jagati Viimsi aasta perele, aasta külale ning paljudele teistele, kelle töö või hobi on eriti märgatavalt Viimsi heaolule kaasa aidanud. Õhtupoolik oli sisustatud Viimsi enda inimeste suminaga ning saalis ootas külalisi üks meeleolukas programm. Õhtujuhi rolli täitis meie enda projektijuht Elena, kes viis suurepäraselt läbi tänukirjade tseremoonia. Autasustatud said vallas silmapaistnud isikud. Vaheetteasted olid tagatud Ita-Riina Muusikastuudio noorte laulijatega. 

Sellega tunnustusõhtu ei piirdunud – laval esines ka teadatuntud Stefan, kelle akustilised palad panid kõigi meeled võnkuma. Peale tunnustamise tseremooniat kogunesid külalised Viimsi Artiumi fuajeesse ning neil oli veelkord võimalus teha fotoseina taustal pilte, nautida maitsvaid suupisted ja jutustada. Terve õhtu kulges mõnusas ja sumedas meeleolus.

Vaata ka Restoranis Härg toimunud Viimsi Vallavalitsuse aastalõpupidu!

Korraldus ja visuaal
Celebrate Group
Tänuõhtu asukoht
Viimsi Artium
Õhtujuht
Elena Koit
Toitlustus
Kork (Viimsi Artium)
Esinejad vol 1
Ita-Riina Muustikastuudio laululapsed
Esinejad vol 2
Stefan
Tehnilised lahendused
Videal Productions ja Celebrate Group
Fotograaf
Taago Heinmaa
Florist
Ahti Lyra
Renditooted
Kõvernael

KÜSI LISA:info@celebrategroup.ee või telefonil +372 5826 6610